Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   0 800 500 348 (безкоштовно з мобiльних та стацiонарних телефонiв в межах України)
 
 

Sens - від 2 354 грн/міс. CEE'D - від 6 181 грн/міс. RIO - від 4 730 грн/міс. Tiggo - від 4 286 грн/міс. Cruze - від 5 430 грн/міс. AVEO - від 4 859 грн/міс. SPORTAGE - від 7 884 грн/міс. ASTRA - від 6 537 грн/міс. TRACKER - від 6 125 грн/міс. Niro - від 9 231 грн/міс. NIVA - від 4 792 грн/міс. EMGRAND - від 3 860 грн/міс. LARGUS - від 3 527 грн/міс.

Хто найголовніший

Андрій Петрович Козак
Комерційний директор ТОВ «АВТО ПРОСТО»

«Найголовніший У нашій команді – Спеціаліст із продажу,
а найголовніший ДЛЯ нашої команди – Клієнт!»

Головна місія нашої компанії – втілювати у життя мрію українців про власний новий автомобіль, робити все можливе для того, щоб усі наші клієнти завдяки програмі придбання автомобілів у групах «АвтоТак» стали задоволеними щасливими автовласниками. Виконуючи наше основне завдання, нашу головну місію, ми самі намагаємося бути справжніми патріотами й бути корисними нашій державі Україні. Адже, ми підтримуємо вітчизняного автовиробника, оскільки наша програма є одним із каналів збуту його продукції. Тож у більш широкому сенсі ми сприяємо розвитку автомобільного ринку України. Ми робимо це щодня своєю кропіткою працею, супроводжуючи наших клієнтів протягом тривалого часу. День-у-день ми консультуємо, вислуховуємо, радимо, пояснюємо та допомагаємо... Читати далі…


_______________________________________________________________________________________________________________

Вікторія Юріївна Павлова
Керівник HR-відділу ТОВ "АВТО ПРОСТО"

«Працювати в «АВТО ПРОСТО» цікаво, яскраво та вигідно!»

Компанія АВТО ПРОСТО є безперечним лідером українського ринку адміністрування фінансових активів для придбання автомобілів у групах. Маючи багаторічний досвід роботи, наша компанія безупинно розвиває та вдосконалює програму «АвтоТак» відповідно до потреб споживачів.
Одну із ключових ролей у цьому процесі відіграють наші спеціалісти з продажу, адже саме вони доводять до відома компанії «з перших рук» як і чим живе вітчизняний споживач, чого він найбільше потребує та яким чином компанія може допомогти йому. Комерційна мережа «АвтоТак» охоплює всю країну та налічує 50 салонів у 31 містах України. На сьогодні в компанії працюють 112 спеціалістів з продажу. Всебічну підтримку співробітникам на місцях надають Регіональні директори та Агенти, завдяки чому комерційна мережа «АвтоТак» працює злагоджено й ефективно, а в цілому компанія, Центральний офіс якої знаходиться у м. Києві... Читати далі…


______________________________________________________________________________________________________________

Виктория Яковлевна Мандыбула-Волчанецкая
Директор по продажам и тренер ООО «АВТО ПРОСТО»

«На первом месте клиентоориентированности стоит персонал, как внутренний клиент, который несет корпоративную культуру»

Вы когда-нибудь задумывались над тем, что хороший сервис это не всегда показатель клиентоориентированности? На первом месте клиентоориентированности стоит персонал, как внутренний клиент, который несет корпоративную культуру. И, если доволен сотрудник компании, то и, соответственно, будет доволен клиент. А для нас, людей, занимающихся продажами, самое главное – Клиент, как новый, так и действующий. Поэтому, обучению персонала уделяется ключевое внимание.
На тренингах по продажам мы учимся обслуживанию экстра-класса, когда клиент получает персональное внимание, превосходящее его ожидания. Тренинги насыщены новейшими техниками и инструментами в подходах к переговорным процессам.
Второе направление – это тренинг личностного роста, направленный на саморазвитие навыков... Читати далі…


_____________________________________________________________________________________________________________

Жанна Валеріївна Пилипець
Директор з продажу та тренер ТОВ «АВТО ПРОСТО»

«Фундаментом успішної компанії є люди, які щоденною, самовідданою працею будують своє майбутнє та майбутнє компанії!»

Фундаментом успішної компанії є люди, які щоденною, самовідданою працею будують своє майбутнє та майбутнє компанії! Одним з пріоритетних завдань ТОВ «Авто Просто» є розвиток працівників, тому було прийнято рішення проводити навчання, спрямоване на підвищення рівня кваліфікації молодих спеціалістів! Для швидкої адаптації було запроваджено проведення навчально-ввідного тренінгу.
В програмі тренінгу:
- знайомство з історією та структурою компанії
- з модельним рядом та технічними характеристиками авто... Читати далі…