Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

Запитання-відповіді

Які автомобілі можна придбати у салонах АвтоТак?

Ми обрали найбільш популярні серед українців марки та моделі автомобілів і надаємо дуже широкий модельний ряд. Це автомобілі KIA, Chevrolet, Chery та інші, що представлені в мережі Корпорації "УкрАВТО" за програмами придбання у групах.

Які документи потрібні для укладання договору про адміністрування?
Для укладення договору про адміністрування потрібен паспорт та ідентифікаційний код. Крім того, необхідно ознайомитися із внутрішніми правилами надання фінансової послуги. Після формування групи підлягає сплаті Винагорода за послуги, пов`язані з включенням Договору до системи та формуванням групи у розмірі 4% (+ ПДВ) й при одержанні автомобіля - винагорода за послуги з передачі авто у розмірі 3% (+ПДВ) від вартості обраного автомобіля.
Який розмір внесків у системі АвтоТак?

Розмір щомісячного платежу залежить від моделі обраного автомобіля. Пропонуємо ознайомитися з нашим прайс-листом. Детальну інформацію ви можете отримати в салонах АвтоТак.

Де страхуються автомобілі?

Ми працюємо з однією з найкращих страхових компаній — «УНІКА», яка надає ексклюзивні умови, а саме можливість виплачувати річний страховий платіж як одноразово так і шляхом щомісячних внесків

Хто встановлює ціни на автомобілі?

Ціна на автомобіль — це та ціна, яку встановлює Постачальник автомобілів. Ми працюємо з офіційними дилерами Корпорації "УкрАВТО" на підставі договору на постачання автомобілів учасникам системи АвтоТак.

У чиїй власності перебуває отриманий автомобіль?

Автомобіль, який придбавається за системою АвтоТак реєструється на ім`я учасника та є його власністю.

Чи можу я розірвати договір?

1. Учасник, який не отримав автомобіль, має право достроково припинити договір, письмово повідомивши про це ТОВ "АВТО ПРОСТО". Порядок та строки повернення коштів встановлено у відповідному розділі договору.

2. Якщо учасник виявить бажання відмовитися від договору протягом 14 днів з дати його укладення, йому повертаються усі кошти, сплачені ним за договором.

3. Учасник, який вже отримав автомобіль, має право достроково припинити договір за умови повного виконання платіжних зобов`язань за договором.