Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 8 913 грн/міс. Tiggo - від 8 032 грн/міс. SPORTAGE - від 14 085 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 128 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 626 грн/міс. X-RAY - від 6 593 грн/міс. VESTA - від 6 512 грн/міс. JAC J4 - від 6 365 грн/міс. JAC S2 - від 6 430 грн/міс.

«Працювати в «АВТО ПРОСТО» цікаво, яскраво та вигідно!»


Компанія АВТО ПРОСТО є безперечним лідером українського ринку адміністрування фінансових активів для придбання автомобілів у групах. Маючи багаторічний досвід роботи, наша компанія безупинно розвиває та вдосконалює програму «АвтоТак» відповідно до потреб споживачів.
Одну із ключових ролей у цьому процесі відіграють наші спеціалісти з продажу, адже саме вони доводять до відома компанії «з перших рук» як і чим живе вітчизняний споживач, чого він найбільше потребує та яким чином компанія може допомогти йому. Комерційна мережа «АвтоТак» охоплює всю країну та налічує 50 салонів у 31 містах України. На сьогодні в компанії працюють 112 спеціалістів з продажу.
Всебічну підтримку співробітникам на місцях надають Регіональні директори та Агенти, завдяки чому комерційна мережа «АвтоТак» працює злагоджено й ефективно, а в цілому компанія, Центральний офіс якої знаходиться у м. Києві, функціонує як одне ціле.
Варто відзначити, що наша компанія надає своїм співробітникам величезну кількість переваг задля забезпечення комфортних умов праці, відчуття стабільності й захищеності, а також можливості зростати й розвиватися. Серед переваг роботи спеціалістів з продажу «АвтоТак» варто відзначити гідну заробітну платню, потужну систему преміальних винагород, своєчасність та стабільність оплати праці, особливі відзнаки, навчання й підвищення кваліфікації у корпоративному тренінговому центрі, можливість подорожувати країною, офіційне працевлаштування та повний соцпакет.
В «АВТО ПРОСТО» працює ексклюзивна система навчання та підвищення кваліфікації спеціалістів з продажу, розроблена на основі високоефективних сучасних методик та завдяки колосальній досвідченості корпоративних бізнес-тренерів, глибокому розумінні продукту й потреб суспільства. Навчання складається із кількох рівнів, на кожному з яких учасники одержують ефективні інструменти й необхідну підтримку. Тож ми гарантуємо підвищення рівня знань та навичок співробітників комерційного відділу до рівня справжніх «профі». А якщо Ви вже вважаєте себе асом у сфері продажу – ми готові надати Вам можливість пересвідчитись, що досконалості немає меж!


Цілеспрямованість, здатність кинути виклик самому собі, бажання досягати чудових результатів та перевершувати власні сподівання зажди будуть визнані компанією.
Працювати в «АВТО ПРОСТО» цікаво, яскраво та вигідно! Всім зацікавленим в можливості стати частиною нашої згуртованої команди ми пропонуємо зайти в розділ «Вакансії» й надати резюме. Ми завжди раді цілеспрямованим кандидатам, які по-справжньому розуміють поняття «клієнтоорієнтованість», прагнуть працювати в стабільній, міцній, великій компанії, компанії, яка є лідером у своєму сегменті, готові розвиватися та зростати у сфері продажу та мати натомість гідну винагороду й величезне задоволення від улюбленої справи.

Вікторія Юріївна Павлова,
Керівник HR-відділу ТОВ "АВТО ПРОСТО"