Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 8 303 грн/міс. RIO - від 7 962 грн/міс. Tiggo - від 6 818 грн/міс. SPORTAGE - від 12 024 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 7 575 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 115 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 764 грн/міс. X-RAY - від 7 144 грн/міс. VESTA - від 6 373 грн/міс. JAC J4 - від 5 819 грн/міс. JAC S2 - від 6 300 грн/міс.

Успіх – це про нас!

 

«Beatus, qui prodest, quibus potest!»/
«Щасливий той, хто може комусь допомогти!»

Мій start-up в компанії розпочався в березні 2004 року на посаді продавця-консультанта. Співбесіда, стажування та тренінг промайнули на одному подиху! І я з нетерпінням чекала свого першого робочого дня, адже я горіла бажанням застосувати набуті знання в спілкуванні з клієнтом. Ось так швидко розпочалося моє нове, цікаве, вируюче життя в колективі однодумців.

Щоденне спілкування з новими клієнтами нашої компанії, підписання договорів, супроводження клієнтів до отримання авто…….і 2 роки позаду. Кожен день моєї роботи удосконалював мої вміння та навички, тому я відчула в собі силу і бажання передавати ці здобутки своїм колегам. Керівництво компанії оцінило моє прагнення в передачі знань та довірило мені «запалювати серця» новим співробітникам!

Я з упевненістю кажу: «Я-Щаслива! АВТОТАК – це моє життя, моя сім’я! Компанія, яка щоденно мене навчає, розвиває та наповнює енергією, яку я з радістю передаю новим АвтоТаківцям!»

Жанна Валеріївна Пилипець,
Регіональний директор ТОВ «АВТО ПРОСТО»

 

 ____________________________________________________________________________________________________________________________

«…Не стоит бояться трудностей, нужно просто работать и все получится»


Как-то однажды я, проходя мимо салона с автомобилем, разговорилась с продавцом, и она сообщила, что есть свободная вакансия продавца-консультанта. В то время это был еще АВТОПЛАН. Я подумала, что было бы хорошо быть продавцом автомобилей. Я успешно прошла собеседование и с тех пор работаю в нашей компании.

Хотелось бы вспомнить один очень яркий момент – Всеукраинское собрание специалистов по продажам в Киеве в августе 2009 года, когда мы проводили ребрендинг и переходили на новую торговую марку "АвтоТак". Также, запомнилась поездка в дельфинарий. Было очень много ярких и запоминающихся событий за эти годы. Мне очень нравится моя работа, продажи, наши клиенты, все настолько разные.

Новичкам хочу пожелать обязательно ставить себе цели и их достигать, непрерывно учиться и совершенствоваться. Начинать можно с самого простого, но обязательного навыка – планирование своего дня. Очень важно также уметь расставлять приоритеты. Не стоит бояться трудностей, нужно просто работать и все получится. Важно суметь устоять в тот момент, когда вы столкнетесь с непростой ситуацией. Нужно воспринимать это как очередной опыт. Наша работа очень интересная. Добро пожаловать в коллектив и работать с нами в одной команде!
Всем хочу пожелать успехов, процветания, чтобы мы все проработали еще много лет в одном коллективе, открывали больше новых салонов, выдавали больше автомобилей и делали счастливыми наших клиентов!

Виктория Кияшко,
Специалист по продажам

____________________________________________________________________________________________________________________________

«…основне в нашій роботі - вірити у те, що ти робиш»


Про нашу компанію я дізналася від своєї знайомої, яка займалася видачею автомобілів учасникам. Саме вона мені повідомила про вакансію продавця. На той момент я працювала у кредитній спілці та вирішила скористатися можливістю й піти на співбесіду, яку успішно пройшла. За роки роботи найбільше враження на мене справила перша видача автомобіля учасникові,  для мене було важливо побачити це на власні очі, що мені додало ще більшої впевненості у продукті й у самій компанії.

Основне в нашій роботі, на мою думку, - вірити у те, що ти робиш. Тоді можна справитися із любими труднощами. Психологічні та інші тренінги нам також дуже допомагають у вирішенні будь-яких ситуацій.

Новачкам я можу побажати вірити в те, що робиш, бути професіоналом своєї справи, знати автомобіль, програму, впевнено доносити інформацію до людей, завжди рухатися вперед і йти до своєї мети. З часом обов’язково з’являється результат, задоволені клієнти й матеріальна винагорода за виконану роботу.

Хочу усім побажати мати терпіння й впевнено йти вперед. В "АВТО ПРОСТО", як і в усій країні, у нас усе буде добре!

Марія Філюк,
Спеціаліст з продажу