Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   0 800 500 348 (безкоштовно з мобiльних та стацiонарних телефонiв в межах України)
 
 

Sens - від 2 535 грн/міс. CEE'D - від 6 893 грн/міс. RIO - від 4 942 грн/міс. Tiggo - від 5 070 грн/міс. Cruze - від 6 086 грн/міс. AVEO - від 4 661 грн/міс. SPORTAGE - від 8 791 грн/міс. ASTRA - від 6 697 грн/міс. TRACKER - від 6 125 грн/міс. Niro - від 9 570 грн/міс. NIVA - від 5 058 грн/міс. R2 - від 2 650 грн/міс. R4 - від 3 457 грн/міс. EMGRAND - від 4 259 грн/міс. LARGUS - від 3 328 грн/міс. Gentra - від 3 791 грн/міс. Stonic - від 5 965 грн/міс.

«Найголовніший У нашій команді – Спеціаліст із продажу, а найголовніший ДЛЯ нашої команди – Клієнт!»

Головна місія нашої компанії – втілювати у життя мрію українців про власний новий автомобіль, робити все можливе для того, щоб усі наші клієнти завдяки програмі придбання автомобілів у групах «АвтоТак» стали задоволеними щасливими автовласниками. Виконуючи наше основне завдання, нашу головну місію, ми самі намагаємося бути справжніми патріотами й бути корисними нашій державі Україні. Адже, ми підтримуємо вітчизняного автовиробника, оскільки наша програма є одним із каналів збуту його продукції. Тож у більш широкому сенсі ми сприяємо розвитку автомобільного ринку України. Ми робимо це щодня своєю кропіткою працею, супроводжуючи наших клієнтів протягом тривалого часу. День-у-день ми консультуємо, вислуховуємо, радимо, пояснюємо та допомагаємо якнайкраще використати такий фінансовий інструмент як придбання автомобілів у групах.

В «АвтоТак» Спеціаліст з продажу – це провідник, який супроводжує Клієнта від початкового пункту «Мрія про автомобіль» до пункту призначення «Мій власний новий автомобіль!». При цьому, допомагаючи реалізувати бажання та наміри іншого, кожен Спеціаліст з продажу реалізується сам, розкриває свій потенціал та досягає власних цілей.

На сьогодні завдяки програмам придбання в групах вже понад 45 600 українців стали власниками нових автомобілів. За кожним із укладених договорів - наш Клієнт, який свого часу повірив у програму придбання в групах. З іншого боку, за кожним укладеним договором, як сполучна ланка між АВТО ПРОСТО та Клієнтом - наш Спеціаліст із продажу, який відчинив йому двері до втілення у життя мрії про власний автомобіль. Тому на питання «Хто У Вашій команді найголовніший?» ми даємо відповідь: «– Спеціаліст з продажу!». А на питання: «Хто ДЛЯ найголовніший нашої команди?», ми відповідаємо: «Клієнт»!. А разом ми – сильна команда, що покращує життя українців та робить вітчизняний автопром іще потужнішим!

Андрій Петрович Козак,
Комерційний директор ТОВ «АВТО ПРОСТО»