Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   0 800 500 348 (безкоштовно з мобiльних та стацiонарних телефонiв в межах України)
 
 

CEE'D - від 8 770 грн/міс. RIO - від 8 357 грн/міс. Tiggo - від 7 155 грн/міс. SPORTAGE - від 12 701 грн/міс. Niro - від 13 163 грн/міс. NIVA - від 7 791 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 155 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 810 грн/міс. X-RAY - від 7 201 грн/міс. VESTA - від 6 424 грн/міс. JAC J4 - від 5 951 грн/міс. JAC S2 - від 6 536 грн/міс.

АвтоТак

Тепер автомобіль – це дійсно не розкіш!

АвтоТак – це один зі способів купівлі автомобіля, іншими словами - «придбання у групах», який полягає у виплаті вартості автомобіля невеликими щомісячними платежами.

АвтоТак – це доступний, зручний, надійний спосіб придбання автомобіля.

У чому ж суть?

Придбання у групах полягає в об’єднанні людей, які бажають придбати автомобіль, сплачуючи мінімальні щомісячні внески від

5155

грн. Стати клієнтом АвтоТак можуть як фізичні, так і юридичні особи. Погодьтеся – не завжди зручно роками накопичувати кошти на автомобіль. Час від часу сімейний бюджет змушує використовувати гроші на вирішення поточних життєвих питань. У бізнесі також часто вигідно вкладати грошові ресурси в розвиток підприємства, для реалізації запланованих проектів. Для того, щоб придбати автомобіль в АвтоТак, не потрібно вкладати одразу великі кошти, завдаючи шкоди сімейному бюджету, або за рахунок коштів, необхідних для стабільного функціонування та розвитку вашого бізнесу. Оскільки в АвтоТак ви сплачуєте автомобіль невеликими внесками та стаєте його власником шляхом щомісячного розподілення. Терміни отримання автомобіля залежать від бажання і можливостей кожного учасника. АвтоТак дозволяє дуже гнучко регулювати графік виплати внесків, враховуючи як фінансові труднощі, так і вільні грошові кошти, що з’явилися.

Чому АвтоТак?

  • оплата мінімальними внесками;
  • мінімум документів при оформленні;
  • 0,5% на місяць у грн - щомісячна винагорода за послуги ТОВ «АВТО ПРОСТО»;
  • широкий модельний ряд, автомобілі різних марок на будь-який смак і можливості Клієнта;
  • гарантійне обслуговування на СТО офіційних дилерів УкрАВТО;
  • широка мережа салонів АвтоТак по всій Україні (22 салонів у 15 містах України);
  • завжди найновіші моделі автомобілів, запропоновані виробником;
  • регулярні акції та знижки для клієнтів.

Чому можна довіряти АвтоТак?

Багаторічний досвід функціонування системи придбання у групах в Україні доводить її необхідність і популярність. Співпраця з найбільшим виробником і дистриб'ютором автомобілів УкрАВТО свідчить про надійність, стабільність, широкі можливості та якісне надання послуг усім зацікавленим у придбанні автомобілів. За цей час вже понад 46 500 українських громадян отримали автомобілі за програмами придбання у групах, і з кожним днем їх кількість збільшується.

Впевнені, у Вас є ще запитання. На них ми із задоволенням відповімо в будь-якому зі 22 салонів АвтоТак в 15 містахУкраїни.

 

| | More