Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

Нове покоління Chery Tiggo успішно пройшло тест-драйв в Карпатах

10.03.2011

Кросовери вже давно мають високий попит в нашій країні. Особливо якщо йдеться про холодну половину року, коли просто чотирьох коліс недостатньо, щоб з комфортом добратися на роботу або виїхати за місто. Наші умови вимагають від автомобіля хорошої геометричної прохідності і повного приводу. Зрозуміло, що автомобіль при цьому має бути добре оснащений і бути доступним за ціною на тлі однокласників. В основному, саме завдяки поєднанню цих якостей Chery Tiggo став таким популярним в нашій країні. Але так чи інакше навіть успішна модель потребує оновлення. Тому з початку 2011 року на наш ринок почали поступати Chery Tiggo нового покоління, які і були випробувані в умовах легкого бездоріжжя в Українських Карпатах.


Зрозуміло, що більшість власників цих кросоверів не стануть брати участь в ралі-рейдах. Тому для оновленого повноприводного Chery Tiggo з новим двигуном об'ємом 2.0 потужністю 139 л.з, що відповідає стандарту Євро-4 були вибрані найбільш вірогідні умови, в яких він може виявитися. Іншими словами - дороги загального користування, під'їм в гори і їзда по бездоріжжю.

Судячи з відгуків гостей "Буковеля", багато хто не чекав, що, по суті, "паркетник" може настільки упевнено долати перешкоди на пересіченій місцевості. Дійсно, модель значно додала в технічному плані, якості виконання, надійності і комфорті. У салоні застосовані нові якісніші і практичні матеріали, трохи оновився дизайн екстер'єру і інтер'єру. Все говорить про те, що це модель нового рівня, в якій враховано багато що з того, що хотів би отримати клієнт.

Якщо зараз спантеличитися вибором доступного кросовера, який міг би запропонувати широкий список устаткування, сучасний дизайн інтер'єру і екстер'єру, три варіанти економічних двигунів, на вибір механіку або автомат, привід на обоє або на одну вісь, то варіантів в ціновому діапазоні від 120 до 150 тисяч гривен одиниці. Ну а познайомитися з новим поколінням Chery Tiggo можна в найближчому дилерському центрі у будь-якому регіоні України.


Джерело: УкрАвто| | More