Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   0 800 500 348 (безкоштовно з мобiльних та стацiонарних телефонiв в межах України)
 
 

CEE'D - від 5 728 грн/міс. RIO - від 5 246 грн/міс. Tiggo - від 4 743 грн/міс. SPORTAGE - від 8 387 грн/міс. Niro - від 8 444 грн/міс. NIVA - від 4 791 грн/міс. EMGRAND - від 3 993 грн/міс. Stonic - від 6 001 грн/міс. LADA GRANTA - від 3 439 грн/міс. LADA 4x4 - від 3 821 грн/міс. X-RAY - від 4 612 грн/міс. VESTA - від 4 285 грн/міс.

ДАІ буде відсторонена від проведення технічного огляду автомобілів

10.03.2011

Державтоінспекція буде відсторонена від проведення технічного огляду автомобілів.

Про це на робочій нараді напередодні домовилися Уповноважений з питань дерегуляції господарської діяльності Михайло Бродський та міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов, повідомила прес-служба Держкомпідприємництва.

«З міністром внутрішніх справ у нас повне взаєморозуміння. Ми домовилися, що вже найближчим часом ДАЇ буде відсторонена від проведення техогляду. Далі цим займатимуться приватні станції діагностики», – заявив М. Бродський.

За даними прес-служби, сама процедура перевірки технічного стану автомобілів буде спрощена, а вартість її проведення – суттєво зменшена. Також пластикові талони про проходження техогляду будуть замінені на паперові і їхня вартість знизиться на порядок.

Крім того, Уповноважений з питань дерегуляції повідомив, що наповнення аптечки буде приведено у відповідність до європейських норм, і перелік медикаментів у ній буде зменшено.

«Водії самі зможуть формувати аптечки, всі лікарські засоби будуть у вільному продажу. Якщо вийде термін придатності якогось препарату, водію достатньо буде замінити лише його, а не купувати нову аптечку, як зараз», – зауважив М. Бродський.

За його словами, ще один напрямок дерегуляції стосується скасування нотаріально завірених довіреностей на право керування транспортним засобом. М. Бродський домовився із А. Могильовом відпрацювати відповідну законодавчу базу.

www.golosua.com| | More