Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

ДАІ буде відсторонена від проведення технічного огляду автомобілів

10.03.2011

Державтоінспекція буде відсторонена від проведення технічного огляду автомобілів.

Про це на робочій нараді напередодні домовилися Уповноважений з питань дерегуляції господарської діяльності Михайло Бродський та міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов, повідомила прес-служба Держкомпідприємництва.

«З міністром внутрішніх справ у нас повне взаєморозуміння. Ми домовилися, що вже найближчим часом ДАЇ буде відсторонена від проведення техогляду. Далі цим займатимуться приватні станції діагностики», – заявив М. Бродський.

За даними прес-служби, сама процедура перевірки технічного стану автомобілів буде спрощена, а вартість її проведення – суттєво зменшена. Також пластикові талони про проходження техогляду будуть замінені на паперові і їхня вартість знизиться на порядок.

Крім того, Уповноважений з питань дерегуляції повідомив, що наповнення аптечки буде приведено у відповідність до європейських норм, і перелік медикаментів у ній буде зменшено.

«Водії самі зможуть формувати аптечки, всі лікарські засоби будуть у вільному продажу. Якщо вийде термін придатності якогось препарату, водію достатньо буде замінити лише його, а не купувати нову аптечку, як зараз», – зауважив М. Бродський.

За його словами, ще один напрямок дерегуляції стосується скасування нотаріально завірених довіреностей на право керування транспортним засобом. М. Бродський домовився із А. Могильовом відпрацювати відповідну законодавчу базу.

www.golosua.com| | More