Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   0 800 500 348 (безкоштовно з мобiльних та стацiонарних телефонiв в межах України)
 
 

CEE'D - від 5 997 грн/міс. RIO - від 5 875 грн/міс. Tiggo - від 5 198 грн/міс. AVEO - від 5 198 грн/міс. SPORTAGE - від 8 775 грн/міс. Niro - від 9 604 грн/міс. NIVA - від 5 058 грн/міс. EMGRAND - від 4 259 грн/міс. LARGUS - від 3 729 грн/міс. Stonic - від 6 478 грн/міс. LADA GRANTA - від 3 653 грн/міс. LADA 4x4 - від 4 595 грн/міс. X-RAY - від 5 122 грн/міс. VESTA - від 4 859 грн/міс.

ДАІ буде відсторонена від проведення технічного огляду автомобілів

10.03.2011

Державтоінспекція буде відсторонена від проведення технічного огляду автомобілів.

Про це на робочій нараді напередодні домовилися Уповноважений з питань дерегуляції господарської діяльності Михайло Бродський та міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов, повідомила прес-служба Держкомпідприємництва.

«З міністром внутрішніх справ у нас повне взаєморозуміння. Ми домовилися, що вже найближчим часом ДАЇ буде відсторонена від проведення техогляду. Далі цим займатимуться приватні станції діагностики», – заявив М. Бродський.

За даними прес-служби, сама процедура перевірки технічного стану автомобілів буде спрощена, а вартість її проведення – суттєво зменшена. Також пластикові талони про проходження техогляду будуть замінені на паперові і їхня вартість знизиться на порядок.

Крім того, Уповноважений з питань дерегуляції повідомив, що наповнення аптечки буде приведено у відповідність до європейських норм, і перелік медикаментів у ній буде зменшено.

«Водії самі зможуть формувати аптечки, всі лікарські засоби будуть у вільному продажу. Якщо вийде термін придатності якогось препарату, водію достатньо буде замінити лише його, а не купувати нову аптечку, як зараз», – зауважив М. Бродський.

За його словами, ще один напрямок дерегуляції стосується скасування нотаріально завірених довіреностей на право керування транспортним засобом. М. Бродський домовився із А. Могильовом відпрацювати відповідну законодавчу базу.

www.golosua.com| | More


Безстрокова Ліцензія від 15.09.2015 р. видана Нацкомфінпослуг