Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

У мережі УкрАВТО стартував Фестиваль Жіночих Автомобілів 2011

10.02.2011

1 лютого в дилерській мережі УкрАВТО стартувала шоста щорічна всеукраїнська акція – Фестиваль Жіночих Автомобілів.

Організатори проекту запевняють, що, завдяки оригінальній рекламній ідеї «Придбай авто – вона твоя!», цьогорічний Фестиваль Жіночих Автомобілів не лише стимулюватиме продаж автомобілів, а й сприятиме «весільному буму» в країні. 

 

На передодні весни рекламні борди міста замайоріли яскравими романтичними фотосюжетами:  Він і Вона – щасливі, усміхнені наречені та автомобіль. Автомобіль, що поєднує два закохані серця та два життєві шляхи воєдино.

Саме так в цьому році розпочинається рекламна кампанія Фестивалю Жіночих Автомобілів, який традиційно, вже шостий рік поспіль, влаштовує Корпорація УкрАВТО.

«Слоган цьогорічного Фестивалю Жіночих Автомобілів «Придбай авто – вона твоя!»– це не лише оригінальний рекламний задум, а й корисна порада всім чоловікам, які збираються освідчитись в коханні, проте досі не знають, як правильно це зробити. На сьогодні існує безліч способів для освідчення, якими керуються чоловіки, аби почути у відповідь довгоочікуване «ТАК!», проте всім добре відомо – ніщо так не підкорює серце сучасної жінки, як чоловіча щедрість та вміння робити неочікувані сюрпризи – коментує Ірина Міхальова, керівник прес-центру Корпорації УкрАВТО.

Завдяки найбільшому вибору привабливих фінансових пропозицій та найширшому асортименту автомобілів, Фестиваль Жіночих Автомобілів 2011 стане не лише найкращим часом для того, щоб вигідно придбати своїй коханій у подарунок автомобіль, але й надасть чудову можливість зробити Вашій другій половинці гідну пропозицію руки та серця, від якої відмовитись буде просто неможливо. Здивуйте свою наречену приємним подарунком та переконайтесь самі, що ключі від автомобіля спроможні відімкнути серце будь-якої жінки.»

Під час проведення Фестивалю в усіх автосалонах дилерської мережі УкрАВТО будуть діяти найкращі цінові пропозиції з придбання, кредитування та страхування автомобілів всіх брендів-учасників акції. В цьому році автомобільними учасниками Фестивалю Жіночих Автомобілів виступатимуть такі всесвітньовідомі марки, як Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge, Opel, Chevrolet, KIA, Chery, Toyota, Nissan, Renault та Лада. Акція триватиме з 1 лютого по 31 березня.

По матеріалах   expressavto.ukravto.ua| | More