Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

Chery увійшли до ТОП-10 найбільш популярних брендів в Україну

26.01.2011

За підсумками 2010 року, бренд Chery, який офіційно представляє в Україні компанія «Сі Ей Автомомотів» (група компаній УкрАВТО), посів 7-ме місце в рейтингу найбільш продаваних марок на нашому ринке.

Результат продемонстрований Chery можна розглядати як успіх. Попадання в ТОП-10 бренду Chery був обумовлений в чому такими факторами як розумна цінова політика на найпопулярніші моделі, традиційно багате оснащення автомобілів і найголовніше - це представництво бренду практично у всіх сегментах ринку. Іншими словами, клієнт, може вибрати автомобіль Chery починаючи від А-класу де лідируючі позиції займає популярна модель QQ закінчуючи класом компактних SUV - Chery Tiggo.

Якщо звернутися до статистики, то за минулий рік, більше 8 з половиною тисяч українців зупинили свій вибір на автомобілях Chery. У класі компактних сіті-карів друге місце зайняла модель Chery QQ з результатом у 820 автомобілів, яка завдяки своїм габаритним розмірам по праву вважається однією з кращих в умовах сучасного міста. Представники В-класу, моделі Chery Jaggi і Kimo, яких в загальній складності було передано 897 і 1651 автомобілів відповідно, змогли посісти третє і п'яте місця в цьому сегменті.

А бестселер модельного ряду Chery Amulet в класі С, серед іноземних брендів посів друге місце, після французького автовиробника, з результатом у 2811 автомобілів. У цьому році на наш ринок вже почала надходити оновлена версія цієї моделі, зі зміненим дизайном інтер'єру і екстер'єру і оновленими двигунами, який ставши менше за обсягом додали в потужності і тепер відповідають стандарту Євро-4.

Зростаюча популярність кросоверів в Україні обговорювалася не раз. І в цьому класі Chery також продемонстрував хороший результат. Другу позицію змогла завоювати ще одна по-справжньому популярна серед наших співвітчизників модель - Chery Tiggo з результатом у 1908 автомобілів. Ця модель також оновилася і українським клієнтам тепер є нове покоління компактного SUV, який змінившись зовні також отримав нову лінійку економічних, моментних двигунів. Для любителів вилазок на природу ця модель як і раніше поставляється з приводом на 4 колеса.

Якщо в двох словах про рік 2011, то в цьому році бренд порадує своїх шанувальників новими, а також добре відомими моделями, які пройшли процедуру фейс-ліфтингу і за останній час значно додали в якості виконання і рівні безпеки.