Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

З любов'ю до дітей: традиції добродійності і милосердя

04.01.2011

Тульчинский областной специализированный дома ребенка для детей с пораженной ЦНС и нарушениями психикиУ кінці року прийнято підводити підсумки, аналізувати, що вдалося зробити і що хотілося б зробити ще краще. Окрім цього, ТОВ "АВТО ПРОСТО" прийняло рішення неодмінно завершити 2010 рік доброю справою.


Дарувати подарунки завжди приємно. Особливо приємно робити новорічні подарунки тим, хто, як ніхто інший, потребує опіки і допомоги з боку суспільства.

Тому усі співробітники і керівництво компанії виступили з ініціативою внести свій посильний внесок в непросту місію Тульчинського обласного спеціалізованого будинку дитини для дітей з ураженою ЦНС і порушеннями психіки.

Представники компанії привезли дітям речі, необхідні для комфортного життя і повноцінного розвитку кожної маленької людини: ліжечка для старших груп, комплекти постільної білизни, телевізор настінний, пелюшки, колготи, памперси, миючі засоби, канцтовари і багато що інше. І, звичайно ж, новорічні подарунки і іграшки!

На знак вдячності від маленьких вихованців і співробітників Будинку дитини, представники "АВТО ПРОСТО", на яких була покладена почесна місія передачі добродійної допомоги, отримали запрошення на новорічне представлення. Це свято подарувало багато приємних емоцій, як самим маленьким учасникам, так і усім дорослим, що були присутніми

Тульчинському будинку дитини близько ста років. Тут виховуються і лікуються 60 дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, з патологією центральної нервової системи і порушеннями психіки.

Ми сподіваємося, що в  2011 року традиції добродійності і милосердя залишаться найважливішою справою для кожного небайдужого українця, а кількість діток, що потребують допомоги подібних спеціалізованих закладів, скорочуватиметься.