Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   0 800 500 348 (безкоштовно з мобiльних та стацiонарних телефонiв в межах України)
 
 

CEE'D - від 5 997 грн/міс. RIO - від 5 875 грн/міс. Tiggo - від 5 198 грн/міс. AVEO - від 5 198 грн/міс. SPORTAGE - від 8 775 грн/міс. Niro - від 9 604 грн/міс. NIVA - від 5 058 грн/міс. EMGRAND - від 4 259 грн/міс. LARGUS - від 3 729 грн/міс. Stonic - від 6 478 грн/міс. LADA GRANTA - від 3 653 грн/міс. LADA 4x4 - від 4 595 грн/міс. X-RAY - від 5 122 грн/міс. VESTA - від 4 859 грн/міс.

З любов'ю до дітей: традиції добродійності і милосердя

04.01.2011

Тульчинский областной специализированный дома ребенка для детей с пораженной ЦНС и нарушениями психикиУ кінці року прийнято підводити підсумки, аналізувати, що вдалося зробити і що хотілося б зробити ще краще. Окрім цього, ТОВ "АВТО ПРОСТО" прийняло рішення неодмінно завершити 2010 рік доброю справою.


Дарувати подарунки завжди приємно. Особливо приємно робити новорічні подарунки тим, хто, як ніхто інший, потребує опіки і допомоги з боку суспільства.

Тому усі співробітники і керівництво компанії виступили з ініціативою внести свій посильний внесок в непросту місію Тульчинського обласного спеціалізованого будинку дитини для дітей з ураженою ЦНС і порушеннями психіки.

Представники компанії привезли дітям речі, необхідні для комфортного життя і повноцінного розвитку кожної маленької людини: ліжечка для старших груп, комплекти постільної білизни, телевізор настінний, пелюшки, колготи, памперси, миючі засоби, канцтовари і багато що інше. І, звичайно ж, новорічні подарунки і іграшки!

На знак вдячності від маленьких вихованців і співробітників Будинку дитини, представники "АВТО ПРОСТО", на яких була покладена почесна місія передачі добродійної допомоги, отримали запрошення на новорічне представлення. Це свято подарувало багато приємних емоцій, як самим маленьким учасникам, так і усім дорослим, що були присутніми

Тульчинському будинку дитини близько ста років. Тут виховуються і лікуються 60 дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, з патологією центральної нервової системи і порушеннями психіки.

Ми сподіваємося, що в  2011 року традиції добродійності і милосердя залишаться найважливішою справою для кожного небайдужого українця, а кількість діток, що потребують допомоги подібних спеціалізованих закладів, скорочуватиметься.

 

 

  

 

 

 Безстрокова Ліцензія від 15.09.2015 р. видана Нацкомфінпослуг