Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   0 800 500 348 (безкоштовно з мобiльних та стацiонарних телефонiв в межах України)
 
 

Sens - від 2 535 грн/міс. CEE'D - від 6 204 грн/міс. RIO - від 5 448 грн/міс. Tiggo - від 4 819 грн/міс. Cruze - від 6 085 грн/міс. AVEO - від 4 819 грн/міс. SPORTAGE - від 8 627 грн/міс. ASTRA - від 6 697 грн/міс. TRACKER - від 6 125 грн/міс. Niro - від 8 905 грн/міс. NIVA - від 5 191 грн/міс. R2 - від 2 782 грн/міс. R4 - від 3 629 грн/міс. EMGRAND - від 4 126 грн/міс. LARGUS - від 3 457 грн/міс. Gentra - від 3 980 грн/міс. Stonic - від 6 006 грн/міс.

Вітаємо! 100-й розподіл автомобілів!

27.12.2017

Майже  двадцять років тому в Україні  розпочалася історія  системи придбання автомобілів у групах, яка допомагає людям здійснити свою мрію та придбати новий автомобіль. За цей час багато що змінилося в навколишньому світі. Навіть сторіччя змінилося, але незмінними залишаються наші принципи та завдання – кожен учасник програми «АвтоТак», який своєчасно та в повному обсязі виконує умови договору про адміністрування, повинен отримати автомобіль, який він вибрав, та на який очікує. Це – непорушне правило програми «АвтоТак». І весь колектив, який працює на забезпечення виконання цього правила, щоденно прикладає чимало зусиль, для того щоб були виконані всі зобов’язання з боку програми «АвтоТак».

Ці зобов’язання містять в себе великий комплекс питань, які пов’язані з належним функціонуванням програми  «АвтоТак» - прийняттям платежів від клієнтів, проведенням заходів з розподілу авто, їх замовленням, придбанням та видачею постачальником, та ще багато іншого. Багато інших питань, які потребують щоденної кропіткої та наполегливої праці кожного співробітника програми. А мережа програми «АвтоТак» охоплює вже 29 міст та 55 салонів, в яких кожен охочий має змогу отримати детальну інформацію щодо програми та укласти договір на придбання автомобіля.

Це дуже непроста робота. Але, вона в той самий час дуже приємна, тому що результати цієї роботи, - це щасливі очі наших клієнтів, які отримали, отримують та, ми в цьому впевнені, надалі будуть отримувати свої автомобілі.

З 1998 року понад 46 400 українців отримали свої автомобілі за допомогою програмам придбання в групах. Та з кожним місяцем їх кількість тільки збільшується.  За програмою «АвтоТак» розподіл автомобілів серед учасників груп проходить кожного місяця.

І ось, наприкінці грудня 2017 року було проведено черговий розподіл автомобілів. Але, це був не зовсім звичайний розподіл. Це був ювілейний 100 (!!!) розподіл автомобілів серед учасників програми! Це не тільки дуже високий, але ще й дуже приємний показник роботи програми, який в черговий раз демонструє всім, що програма працює стабільно та виконує свої зобовязання перед замовниками, попри всі труднощі, що виникають на її шляху.

Поздоровляємо нових власників автомобілів, всіх інших учасників програми та співробітників «АвтоТак», та дякуємо всім за сумлінне виконання своєї роботи!