Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

Які автомобілі отримують клієнти програми «АвтоТак» у 2015 році

30.10.2015

29 жовтня 2015 року відбулося чергове розподілення автомобілів за програмою придбання автомобілів у групах «АвтоТак» - десяте в поточному році. За даними компанії «АВТО ПРОСТО», навіть враховуючи затишшя на автомобільному ринку, динаміка розподілу автомобілів серед учасників компанії залишається незмінною.

 

За підсумками 10 місяців 2015 року найбільш популярним брендом серед учасників програми «АвтоТак» є ЗАЗ - понад 70% автомобілів, отриманих клієнтами програми в поточному році, припадає на продукцію найбільшого вітчизняного виробника. При цьому моделлю з найбільшим попитом став Lanos, давно й заслужено завоювавший звання «народного автомобіля» на ринку України. На другому місці знаходиться Chery – 13 % від загального обсягу видач за програмою «АвтоТак». Бренд KIA, що входить в десятку найпопулярніших нових автомобілів ринку в 2015 році, забезпечив майже 9% видачі, потіснивши тим самим Chevrolet - 7,5%.

 

Своїм головним досягненням 2015 року в компанії «АВТО ПРОСТО» вважають збереження клієнтського портфелю та стабільність щомісячної видачі автомобілів учасникам програми «АвтоТак». Як відомо, в умовах нестабільності та економічного спаду найбільше страждає сегмент бюджетних транспортних засобів. Покупці цього сегменту найбільш чутливі до зміни цін, а поточний рік у цьому відношенні підніс досить сюрпризів, які шокували вітчизняного споживача. В цілому для авторинку України 2015 рік став одним із найскладніших за всю історію, перед багатьма операторами стояло завдання вижити й максимально зберегти мережу.

 

Як підкреслюють в компанії «АВТО ПРОСТО», важливим фактором стабільності програми «АвтоТак» є можливість вибору (заміни) моделі автомобіля при його отриманні. У разі, якщо у клієнта змінюється фінансове становище, умови програми дозволяють йому вибрати дешевшу марку/модель автомобіля або ж, навпаки, дорожчу від тієї, яка вказана у договорі. Керівник відділу забезпечення видачі автомобілів «АВТО ПРОСТО» Світлана Скакун зазначає: «За підсумками 2-го кварталу 2015 р. реальні доходи населення України скоротилися на 34%. Тверезо оцінюючи свої можливості в нових економічних реаліях, сьогодні наш клієнт нерідко приймає рішення про отримання більш доступного за ціною автомобіля, зменшуючи тим самим навантаження на свій бюджет надалі. Ми завжди з розумінням ставимося до такого рішення і намагаємося йти назустріч побажанням клієнта. Наші партнери-постачальники допомагають нам у цьому. Звичайно ж, хочеться сподіватися, що вже незабаром ситуація в країні зміниться на краще, і все більше клієнтів, які отримують авто за нашою програмою, будуть робити вибір на користь більш дорогого автомобіля. Гнучкість умов нашої програми дозволяє їй залишатися ефективним фінансовим інструментом, що користується попитом у громадян, як у кризові часи, так і під час економічного підйому».

 

За даними AUTO-Consulting, автомобільний ринок України близький до стабілізації та подальшого відновлення. Більшість операторів і аналітиків ринку дають досить обережний прогноз на наступний рік - не більше 45-50 тис. од. автомобілів. Таким чином, в Україні зберігається колосальний незадоволений попит на нові автомобілі, при цьому середній вік українського автопарку перевищує 20 років. В економічній ситуації, що склалася в країні, різні способи фінансування купівлі авто, як традиційні для нашого ринку, так і альтернативні, і надалі залишаються актуальними для вітчизняного покупця. Серед них і придбання автомобілів у групах.