Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   0 800 500 348 (безкоштовно з мобiльних та стацiонарних телефонiв в межах України)
 
 

CEE'D - від 5 997 грн/міс. RIO - від 5 875 грн/міс. Tiggo - від 5 198 грн/міс. AVEO - від 5 198 грн/міс. SPORTAGE - від 8 775 грн/міс. Niro - від 9 604 грн/міс. NIVA - від 5 058 грн/міс. EMGRAND - від 4 259 грн/міс. LARGUS - від 3 729 грн/міс. Stonic - від 6 478 грн/міс. LADA GRANTA - від 3 653 грн/міс. LADA 4x4 - від 4 595 грн/міс. X-RAY - від 5 122 грн/міс. VESTA - від 4 859 грн/міс.

KIA б'є всі рекорди з дизайну та технологій

21.06.2013

Фахівцями американського аналітичного агентства JD Power and Associates було проведено дослідження Initial Quality Study 2013, що оцінює якість нових авто. Перемогу одразу у двох номінаціях змогли здобути автомобілі південнокорейського автовиробника KIA. Так серед «Компактних багатофункціональних автомобілів» перемогу здобув KIA Soul, а кращим у ряді «субкомпактний кросоверів» визнали KIA Sportage. Зауважимо, що в минулому році Soul також був визнаний у своєму сегменті лідером.
 
Крім іншого варто відзначити, що бренд продемонстрував кращі за всю історію своєї участі в Initial Quality Study показники, потрапивши в почесну десятку кращих виробників авто. Перемогу прокоментував Бюнг Мо Ан, який обіймає посаду виконавчого директора KIA Motors America. Він заявив, що моделі Sportage та Soul наочно демонструють головну концепцію компанії, яка полягає у створенні яскравих та стильних моделей, що радують шанувальників бренду своєю високою якістю. Марці KIA, на його думку, вдалося серйозно поліпшити споживчі властивості своїх автомобілів, а також просунуться в галузі впровадження сучасних технологій. Саме це, на переконання топ-менеджера,  стало причиною потрапляння до рейтингу «ТОП-10».

Компанії KIA вдалося домогтися кращого результату в історії марки завдяки серйозному прогресуванню всіх найважливіших напрямків розвитку. Такі висновки можна зробити згідно з даними дослідження Initial Quality Study 2013. Нагадаємо, що в рамках цього дослідження, проведеного JD Power and Associates щороку, фахівці вивчають нові авто придбані не менше 90 днів тому, а також несправності, що спіткали їх власників по закінченні даного терміну. У рамках дослідження вивчаються частота та серйозність поломок, комфортність та керованість моделей, а також надійність трансмісії та силового агрегату і інші показники.
 

Джерело: http://auto.gipoteza.net

| | More


Безстрокова Ліцензія від 15.09.2015 р. видана Нацкомфінпослуг