Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

KIA б'є всі рекорди з дизайну та технологій

21.06.2013

Фахівцями американського аналітичного агентства JD Power and Associates було проведено дослідження Initial Quality Study 2013, що оцінює якість нових авто. Перемогу одразу у двох номінаціях змогли здобути автомобілі південнокорейського автовиробника KIA. Так серед «Компактних багатофункціональних автомобілів» перемогу здобув KIA Soul, а кращим у ряді «субкомпактний кросоверів» визнали KIA Sportage. Зауважимо, що в минулому році Soul також був визнаний у своєму сегменті лідером.
 
Крім іншого варто відзначити, що бренд продемонстрував кращі за всю історію своєї участі в Initial Quality Study показники, потрапивши в почесну десятку кращих виробників авто. Перемогу прокоментував Бюнг Мо Ан, який обіймає посаду виконавчого директора KIA Motors America. Він заявив, що моделі Sportage та Soul наочно демонструють головну концепцію компанії, яка полягає у створенні яскравих та стильних моделей, що радують шанувальників бренду своєю високою якістю. Марці KIA, на його думку, вдалося серйозно поліпшити споживчі властивості своїх автомобілів, а також просунуться в галузі впровадження сучасних технологій. Саме це, на переконання топ-менеджера,  стало причиною потрапляння до рейтингу «ТОП-10».

Компанії KIA вдалося домогтися кращого результату в історії марки завдяки серйозному прогресуванню всіх найважливіших напрямків розвитку. Такі висновки можна зробити згідно з даними дослідження Initial Quality Study 2013. Нагадаємо, що в рамках цього дослідження, проведеного JD Power and Associates щороку, фахівці вивчають нові авто придбані не менше 90 днів тому, а також несправності, що спіткали їх власників по закінченні даного терміну. У рамках дослідження вивчаються частота та серйозність поломок, комфортність та керованість моделей, а також надійність трансмісії та силового агрегату і інші показники.
 

Джерело: http://auto.gipoteza.net

| | More