Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   0 800 500 348 (безкоштовно з мобiльних та стацiонарних телефонiв в межах України)
 
 

Sens - від 2 535 грн/міс. CEE'D - від 5 504 грн/міс. RIO - від 5 429 грн/міс. Tiggo - від 4 803 грн/міс. Cruze - від 6 085 грн/міс. AVEO - від 4 803 грн/міс. SPORTAGE - від 8 216 грн/міс. ASTRA - від 6 697 грн/міс. TRACKER - від 6 125 грн/міс. Niro - від 8 874 грн/міс. NIVA - від 5 058 грн/міс. R2 - від 2 782 грн/міс. R4 - від 3 629 грн/міс. EMGRAND - від 4 126 грн/міс. LARGUS - від 3 445 грн/міс. Gentra - від 3 980 грн/міс. Stonic - від 5 986 грн/міс.

KIA б'є всі рекорди з дизайну та технологій

21.06.2013

Фахівцями американського аналітичного агентства JD Power and Associates було проведено дослідження Initial Quality Study 2013, що оцінює якість нових авто. Перемогу одразу у двох номінаціях змогли здобути автомобілі південнокорейського автовиробника KIA. Так серед «Компактних багатофункціональних автомобілів» перемогу здобув KIA Soul, а кращим у ряді «субкомпактний кросоверів» визнали KIA Sportage. Зауважимо, що в минулому році Soul також був визнаний у своєму сегменті лідером.
 
Крім іншого варто відзначити, що бренд продемонстрував кращі за всю історію своєї участі в Initial Quality Study показники, потрапивши в почесну десятку кращих виробників авто. Перемогу прокоментував Бюнг Мо Ан, який обіймає посаду виконавчого директора KIA Motors America. Він заявив, що моделі Sportage та Soul наочно демонструють головну концепцію компанії, яка полягає у створенні яскравих та стильних моделей, що радують шанувальників бренду своєю високою якістю. Марці KIA, на його думку, вдалося серйозно поліпшити споживчі властивості своїх автомобілів, а також просунуться в галузі впровадження сучасних технологій. Саме це, на переконання топ-менеджера,  стало причиною потрапляння до рейтингу «ТОП-10».

Компанії KIA вдалося домогтися кращого результату в історії марки завдяки серйозному прогресуванню всіх найважливіших напрямків розвитку. Такі висновки можна зробити згідно з даними дослідження Initial Quality Study 2013. Нагадаємо, що в рамках цього дослідження, проведеного JD Power and Associates щороку, фахівці вивчають нові авто придбані не менше 90 днів тому, а також несправності, що спіткали їх власників по закінченні даного терміну. У рамках дослідження вивчаються частота та серйозність поломок, комфортність та керованість моделей, а також надійність трансмісії та силового агрегату і інші показники.
 

Джерело: http://auto.gipoteza.net

| | More