Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   0 800 500 348 (безкоштовно з мобiльних та стацiонарних телефонiв в межах України)
 
 

CEE'D - від 5 728 грн/міс. RIO - від 5 246 грн/міс. Tiggo - від 4 743 грн/міс. SPORTAGE - від 8 387 грн/міс. Niro - від 8 444 грн/міс. NIVA - від 4 791 грн/міс. EMGRAND - від 3 993 грн/міс. Stonic - від 6 001 грн/міс. LADA GRANTA - від 3 439 грн/міс. LADA 4x4 - від 3 821 грн/міс. X-RAY - від 4 612 грн/міс. VESTA - від 4 285 грн/міс.

Шанхайський автосалон 2013: топ-5 найпопулярніших новинок

08.05.2013

Поганий той автовиробник, що не намагається зайняти побільше місця на ринку самої густонаселеної країни світу. На Шанхайському автосалоні 2013 таких компаній не виявилося. Кожен учасник виставки прагнув залучити якомога більше цікавих поглядів до свого стенду, і ми вирішили з'ясувати, які новинки привернули найбільшу кількість користувачів нашого сайту.

Отже, найпопулярнішим дебютантом автошоу в Шанхаї виявився «китаєць» Geely Emgrand KC. Створений під чуйним керівництвом головного дизайнера бренду Пітера Хорбурі, цей концепт демонструє, в якому напрямку буде розвиватися стиль Geely. Що ж, Emgrand KC виглядає цілком сучасно, але без надмірностей. У ньому навіть є якась консервативна строгість. Втім, це й не дивно, враховуючи, що раніше Хорбурі працював над дизайном автомобілів Volvo. Тепер залишається тільки чекати, коли китайський автовиробник почне втілювати свої концепції в життя.


 
«Срібло» у свій актив може записувати Kia. Точніше її новий бренд Horki , створений спеціально для ринку Китаю. Первістком новонародженої марки став концептуальний седан, побудований на базі Cerato. Втім, поки цей автомобіль служить скоріше передмовою, оскільки запуск бренду Horki в Китаї відбудеться лише в 2015-му році.

 

 


 
Почесне третє місце дісталося куди більш наближеному до реальності автомобілю. Йдеться про модернізованому Skoda Superb. Після фейсіфтінга модель з настільки добре знайомим українському автомобілісту назвою придбала новий дизайн передньої та задньої частини кузова, а також стала більш дружньо налаштованої по відношенню до навколишнього середовища.
 

 


Ненабагато від Superb відстав новий концепт Toyota FT-HT . Стильний, розрахований на молодіжну аудиторію, а тому трохи помітний, автомобіль має шанси потрапити на конвеєр. Однак пропонувати його японський автовиробник буде виключно на китайському ринку.

 


 

Нарешті, замикає п'ятірку ще один представник китайського автопрому. Концептуальний кросовер Chery Beta 5 - Це не тільки новий стиль китайського бренду. Це ще й нова платформа iAuto, на якій буде побудовано чимало майбутніх Chery, а також обіцянка швидкого запуску в серійне виробництво.

 

Джерело:  autocentre.ua

| | More