Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

Шанхайський автосалон 2013: топ-5 найпопулярніших новинок

08.05.2013

Поганий той автовиробник, що не намагається зайняти побільше місця на ринку самої густонаселеної країни світу. На Шанхайському автосалоні 2013 таких компаній не виявилося. Кожен учасник виставки прагнув залучити якомога більше цікавих поглядів до свого стенду, і ми вирішили з'ясувати, які новинки привернули найбільшу кількість користувачів нашого сайту.

Отже, найпопулярнішим дебютантом автошоу в Шанхаї виявився «китаєць» Geely Emgrand KC. Створений під чуйним керівництвом головного дизайнера бренду Пітера Хорбурі, цей концепт демонструє, в якому напрямку буде розвиватися стиль Geely. Що ж, Emgrand KC виглядає цілком сучасно, але без надмірностей. У ньому навіть є якась консервативна строгість. Втім, це й не дивно, враховуючи, що раніше Хорбурі працював над дизайном автомобілів Volvo. Тепер залишається тільки чекати, коли китайський автовиробник почне втілювати свої концепції в життя.


 
«Срібло» у свій актив може записувати Kia. Точніше її новий бренд Horki , створений спеціально для ринку Китаю. Первістком новонародженої марки став концептуальний седан, побудований на базі Cerato. Втім, поки цей автомобіль служить скоріше передмовою, оскільки запуск бренду Horki в Китаї відбудеться лише в 2015-му році.

 

 


 
Почесне третє місце дісталося куди більш наближеному до реальності автомобілю. Йдеться про модернізованому Skoda Superb. Після фейсіфтінга модель з настільки добре знайомим українському автомобілісту назвою придбала новий дизайн передньої та задньої частини кузова, а також стала більш дружньо налаштованої по відношенню до навколишнього середовища.
 

 


Ненабагато від Superb відстав новий концепт Toyota FT-HT . Стильний, розрахований на молодіжну аудиторію, а тому трохи помітний, автомобіль має шанси потрапити на конвеєр. Однак пропонувати його японський автовиробник буде виключно на китайському ринку.

 


 

Нарешті, замикає п'ятірку ще один представник китайського автопрому. Концептуальний кросовер Chery Beta 5 - Це не тільки новий стиль китайського бренду. Це ще й нова платформа iAuto, на якій буде побудовано чимало майбутніх Chery, а також обіцянка швидкого запуску в серійне виробництво.

 

Джерело:  autocentre.ua

| | More