Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   0 800 500 348 (безкоштовно з мобiльних та стацiонарних телефонiв в межах України)
 
 

Sens - від 2 354 грн/міс. CEE'D - від 6 515 грн/міс. RIO - від 4 730 грн/міс. Tiggo - від 4 708 грн/міс. Cruze - від 6 086 грн/міс. AVEO - від 4 661 грн/міс. SPORTAGE - від 8 309 грн/міс. ASTRA - від 6 826 грн/міс. TRACKER - від 6 125 грн/міс. Niro - від 9 231 грн/міс. NIVA - від 4 992 грн/міс. R2 - від 2 517 грн/міс. R4 - від 3 285 грн/міс. EMGRAND - від 4 114 грн/міс. LARGUS - від 3 194 грн/міс. Gentra - від 3 552 грн/міс.

Программа "АвтоТак" допомогає придбати авто та забезпечує його власнику максимальний комфорт на зимовій дорозі

02.10.2012
ПРОГРАМА «АВТОТАК» ДОПОМОГАЄ ПРИДБАТИ АВТО ТА
ЗАБЕЗПЕЧУЄ ЙОГО ВЛАСНИКУ МАКСИМАЛЬНИЙ КОМФОРТ
НА ЗИМОВІЙ ДОРОЗІ
З 1 по 31 жовтня 2012 року включно у всій мережі «АвтоТак» діє акція «Підкорюй хутчіше вершини, даруєм зимові шини». Учасники, які уклали договір в рамках програми «АвтоТак» протягом жовтня, при отриманні автомобіля одержують у подарунок комплект зимових шин (за 1 грн.), що дозволяє заощадити значні кошти й водночас, вирішити нагальну потребу, яка завжди стоїть на порядку денному кожного автовласника з настанням зимової пори.

Актуальна акційна пропозиція діє в автосалонах офіційних дилерів Корпорації «УкрАВТО» та в ексклюзивних салонах «АвтоТак», розташованих у торгових центрах по всій Україні.
 
Програма «АвтоТак» реалізується за сприяння найбільшого національного автовиробника, дистриб´ютора та постачальника сервісних послуг АТ «УкрАВТО». За програмою «АвтоТак» можливо придбати автомобілі, представлені в мережі офіційних дилерів Корпорації «УкрАВТО»: Opel, KIA, Chevrolet, ЗАЗ, Chery та інші. Клієнтами програми можуть бути як фізичні, так і юридичні особи.

Адміністратором програми «АвтоТак» є ТОВ «АВТО ПРОСТО» - одна із найбільших вітчизняних компаній, що спеціалізується на придбанні автомобілів у групах.

За роки існування програми «АвтоТак» до неї долучилося понад 43.000 клієнтів.

Серед переваг придбання автомобіля за програмою «АвтоТак»: мінімум документів при оформленні; відсутність необхідності сплати великого першого внеску за авто; оплата вартості автомобіля та вартості послуг компанії доступними внесками; невеликий відсоток плати за послуги та інші.

Придбання в групах – один з найбільш доступних для українського споживача способів купівлі автомобілів, що полягає у виплаті вартості авто невеликими щомісячними платежами.

З детальною інформацією про умови акції та програму придбання автомобілів у групах можна ознайомитися на офіційному сайті www.autotak.com.ua або у спеціалістів «АвтоТак» безпосередньо в салонах.

| | More