Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   0 800 500 348 (безкоштовно з мобiльних та стацiонарних телефонiв в межах України)
 
 

CEE'D - від 5 997 грн/міс. RIO - від 5 875 грн/міс. Tiggo - від 5 198 грн/міс. AVEO - від 5 198 грн/міс. SPORTAGE - від 8 775 грн/міс. Niro - від 9 604 грн/міс. NIVA - від 5 058 грн/міс. EMGRAND - від 4 259 грн/міс. LARGUS - від 3 729 грн/міс. Stonic - від 6 478 грн/міс. LADA GRANTA - від 3 653 грн/міс. LADA 4x4 - від 4 595 грн/міс. X-RAY - від 5 122 грн/міс. VESTA - від 4 859 грн/міс.

Программа "АвтоТак" допомогає придбати авто та забезпечує його власнику максимальний комфорт на зимовій дорозі

02.10.2012
ПРОГРАМА «АВТОТАК» ДОПОМОГАЄ ПРИДБАТИ АВТО ТА
ЗАБЕЗПЕЧУЄ ЙОГО ВЛАСНИКУ МАКСИМАЛЬНИЙ КОМФОРТ
НА ЗИМОВІЙ ДОРОЗІ
З 1 по 31 жовтня 2012 року включно у всій мережі «АвтоТак» діє акція «Підкорюй хутчіше вершини, даруєм зимові шини». Учасники, які уклали договір в рамках програми «АвтоТак» протягом жовтня, при отриманні автомобіля одержують у подарунок комплект зимових шин (за 1 грн.), що дозволяє заощадити значні кошти й водночас, вирішити нагальну потребу, яка завжди стоїть на порядку денному кожного автовласника з настанням зимової пори.

Актуальна акційна пропозиція діє в автосалонах офіційних дилерів Корпорації «УкрАВТО» та в ексклюзивних салонах «АвтоТак», розташованих у торгових центрах по всій Україні.
 
Програма «АвтоТак» реалізується за сприяння найбільшого національного автовиробника, дистриб´ютора та постачальника сервісних послуг АТ «УкрАВТО». За програмою «АвтоТак» можливо придбати автомобілі, представлені в мережі офіційних дилерів Корпорації «УкрАВТО»: Opel, KIA, Chevrolet, ЗАЗ, Chery та інші. Клієнтами програми можуть бути як фізичні, так і юридичні особи.

Адміністратором програми «АвтоТак» є ТОВ «АВТО ПРОСТО» - одна із найбільших вітчизняних компаній, що спеціалізується на придбанні автомобілів у групах.

За роки існування програми «АвтоТак» до неї долучилося понад 43.000 клієнтів.

Серед переваг придбання автомобіля за програмою «АвтоТак»: мінімум документів при оформленні; відсутність необхідності сплати великого першого внеску за авто; оплата вартості автомобіля та вартості послуг компанії доступними внесками; невеликий відсоток плати за послуги та інші.

Придбання в групах – один з найбільш доступних для українського споживача способів купівлі автомобілів, що полягає у виплаті вартості авто невеликими щомісячними платежами.

З детальною інформацією про умови акції та програму придбання автомобілів у групах можна ознайомитися на офіційному сайті www.autotak.com.ua або у спеціалістів «АвтоТак» безпосередньо в салонах.

| | More


Безстрокова Ліцензія від 15.09.2015 р. видана Нацкомфінпослуг