Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

В Україні з'явилися лондонські кеби

17.07.2012

Група компаній АІС починає поставки в Україну чорних лондонських кебів.

Перші зразки вже представлені в салоні компанії, повідомляє "Ліга".


London Taxi сконструйоване спеціально для роботи в таксі і відповідає всім вимогам до цього виду транспорту.

Автомобіль проїжджає понад 1,6 мільйона кілометріів, а деякі продовжують працювати і далі з щорічним пробігом 160 тисяч кілометрів.

London Taxi розраховане на п'ять пасажирських місць, розташованих особливим чином: три місця на задньому дивані і ще два розкладні сидіння розташовані навпроти. При цьому багаж можна покласти поруч з водієм.

В автомобілях дотримана приватність: пасажирський відсік відокремлений від водійського прозорою перегородкою, а спілкування з водієм здійснюється через систему внутрішнього зв'язку.

Для безпечної посадки і висадки вночі передбачена додаткова підсвітка в стелі, підлозі та днище автомобіля, а також висвітлення ручок дверей, крім того, всі сидіння оснащені трьохточковими ременями безпеки.

У лондонських кебах встановлений ефективний кондиціонер з окремими регулюваннями температури і напряму повітряного потоку для кожного з пасажирів. Для пасажирів з обмеженою рухливістю є поворотний сидінні, надійне закріплення інвалідного візка, додаткова сходинка.

London Taxi має міцний сталевий кузов з можливістю швидкої самостійної заміни кузовних панелей, малим діаметром розвороту - 8,53 метра, що дає додаткові можливості маневрування на вузьких вулицях і в щільному потоці транспорту, просторим багажником у водійському відсіку, шинами підвищеної міцності.

Автомобіль комплектується двома типами двигунів - бензиновим, об'ємом 2,4 літра – Mitsubishi - і дизельним, об'ємом 2,5 літра - VM Motori, Італія. На вибір також два варіанти трансмісії - механічна й автоматична.

London Taxi має потужну квадратну решітку радіатора, класичний ретро-кузов, розсувні двері, високу стелю в салоні. Для замовлення доступні чорний колір і ще 11 варіантів забарвлення з покриттям "металік" або "пастель".

Джерело: biz.liga.net| | More