Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

Український авторинок у червні продемонстрував зростання

29.06.2012

Як повідомляє AUTO - Consulting, у червні на автомобільному ринку було зафіксовано зростання продажу на 13,5% у порівнянні з аналогічним місяцем роком раніше. Але позитивна динаміка була затьмарена 5%-м спадом у порівнянні з травнем цього року, що свідчить про швидке наближення стагнації авторинку.

Але на тлі таких змін, ситуація в лідируючій групі розвивається дуже нестримно. Що ж купували українці у червні?

Лідером українського ринку як і раніше є Hyundai, але його позиції похитнулися на 6% у порівнянні з травнем. Знизилися показники і ЗАЗа, навіть не дивлячись на розгортання продаж ще однієї моделі ЗАЗ Vida. Але системна робота вже зроблена і залишилося чекати результатів. А ось третє місце у червні сенсаційно дісталося Toyota, яка навпаки додала в продажах 19% і випередила навіть АВТОВАЗ. Це вперше за всю історію українського авторинку Toyota обганяла Lada по продажах. Lada у червні втратила майже 15%, і це не дивлячись на активні продажі Lada Granta!

Буквально наступає на "п'яти" АВТОВАЗу і Kia, і Volkswagen, але тільки невеликий спад активності не дозволив їм обійти російського конкурента. Покращує свої продажі і Renault, якій вдалося випередити Skoda. Але найстрімкіший ривок в лідируючій групі зробив Ford, чиї продажі виросли на 39%. Досить стабільно тримається Nissan, але протистояти такому потужному натиску з боку Ford у червні він не зміг.

 

Ситуація в другій "двадцятці" найпопулярніших брендів характеризував невеликий спад продажів у порівнянні з попереднім місяцем, за винятком Mitsubishi, Ssang Yong і Audi.

 

У сегменті преміальних автомобілів знову новий лідер. Тепер ним став Audi завдяки потужному зростанню продажів. Mercedes-Benz відстав всього на один автомобіль, але формально він став №2, а на третьому місці виявилася BMW. Дилери Lexus отямились після провалу останніх місяців і зуміли відірватися від Land Rover, але результати все одно не дозволяють їм втрутитися в суперечку головних фаворитів ринку. Відмітимо, що у червні на 20% підросли і продажі Volvo.

 

Серед китайських брендів остаточно визначилася трійка лідерів. Geely як і раніше №1 з недосяжним для конкурентів результатом, друге місце стабільне у Chery, а ось третє місце вже який місяць займає Great Wall, притому почали добре продаватися не лише позашляховики, але й легкові моделі "Великої Стіни".

 

 Джерело: AUTO - Consulting 

 

| | More