Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   0 800 500 348 (безкоштовно з мобiльних та стацiонарних телефонiв в межах України)
 
 

Sens - від 2 535 грн/міс. CEE'D - від 6 893 грн/міс. RIO - від 4 942 грн/міс. Tiggo - від 5 070 грн/міс. Cruze - від 6 086 грн/міс. AVEO - від 4 661 грн/міс. SPORTAGE - від 8 791 грн/міс. ASTRA - від 6 697 грн/міс. TRACKER - від 6 125 грн/міс. Niro - від 9 570 грн/міс. NIVA - від 5 058 грн/міс. R2 - від 2 517 грн/міс. R4 - від 3 285 грн/міс. EMGRAND - від 4 259 грн/міс. LARGUS - від 3 328 грн/міс. Gentra - від 3 552 грн/міс. Stonic - від 5 965 грн/міс.

Президент вдруге ветував "автоцивілку"

12.06.2012

Глава держави вдруге відмовився підписувати зміни до закону про ОСЦВ. Про це пише "КоммерсантЪ-Украина".

11 червня до комітету Верховної Ради з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики надійшли поправки глави держави до законопроекту № 9462 "Про внесення змін до деяких законів щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (автоцивілки)".


Цей документ був прийнятий в цілому ще 15 березня, проте 7 квітня президент Віктор Янукович ветував його, вимагаючи вилучити із закону норми, проти яких виступали великі страховики, зокрема про втрату контролю над страховими резервами.

Однак і в документі, прийнятому 17 травня, Віктор Янукович знову знайшов недопрацювання. Він не погодився з тим, що ДАІ має здійснювати контроль за наявністю договорів автоцивілки не тільки під час складання протоколів про порушення ПДР та оформлення матеріалів ДТП, але й під час проведення реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів.

"Це не що інше, як покладання на підрозділи міліції невластивого їм завдання, - сказано  в пропозиціях президента. - Основні завдання міліції визначено ст. 2 закону "Про міліцію", і до них належить забезпечення безпеки дорожнього руху, а не контроль за наявністю договорів автоцивілуи". Тому введення вимоги про наявність такого договору "істотно ускладнить порядок реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів".

Норма, проти якої виступив президент, має технічний характер, зазначають учасники ринку. Заступник голови правління однієї зі страхових компаній пояснив, що "до реєстрації автомобіля покупець не є його власником, і у нього не виникає майнового інтересу в страхуванні своєї відповідальності".

Але навіть ця відстрочка вигідна страховикам, оскільки віддаляє дату набуття чинності закону, який чітко прописує розміри виплат постраждалим по здоров'ю, але не містить прямого дозволу підвищувати тарифи ОСЦВ.

Як повідомляли раніше експерти, вартість автоцивілки в деяких регіонах Україні збільшиться практично удвічі.

Джерело: kommersant.ua/

 

| | More