Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   0 800 500 348 (безкоштовно з мобiльних та стацiонарних телефонiв в межах України)
 
 

CEE'D - від 5 997 грн/міс. RIO - від 5 875 грн/міс. Tiggo - від 5 198 грн/міс. AVEO - від 5 198 грн/міс. SPORTAGE - від 8 775 грн/міс. Niro - від 9 604 грн/міс. NIVA - від 5 058 грн/міс. EMGRAND - від 4 259 грн/міс. LARGUS - від 3 729 грн/міс. Stonic - від 6 478 грн/міс. LADA GRANTA - від 3 653 грн/міс. LADA 4x4 - від 4 595 грн/міс. X-RAY - від 5 122 грн/міс. VESTA - від 4 859 грн/міс.

Президент вдруге ветував "автоцивілку"

12.06.2012

Глава держави вдруге відмовився підписувати зміни до закону про ОСЦВ. Про це пише "КоммерсантЪ-Украина".

11 червня до комітету Верховної Ради з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики надійшли поправки глави держави до законопроекту № 9462 "Про внесення змін до деяких законів щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (автоцивілки)".


Цей документ був прийнятий в цілому ще 15 березня, проте 7 квітня президент Віктор Янукович ветував його, вимагаючи вилучити із закону норми, проти яких виступали великі страховики, зокрема про втрату контролю над страховими резервами.

Однак і в документі, прийнятому 17 травня, Віктор Янукович знову знайшов недопрацювання. Він не погодився з тим, що ДАІ має здійснювати контроль за наявністю договорів автоцивілки не тільки під час складання протоколів про порушення ПДР та оформлення матеріалів ДТП, але й під час проведення реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів.

"Це не що інше, як покладання на підрозділи міліції невластивого їм завдання, - сказано  в пропозиціях президента. - Основні завдання міліції визначено ст. 2 закону "Про міліцію", і до них належить забезпечення безпеки дорожнього руху, а не контроль за наявністю договорів автоцивілуи". Тому введення вимоги про наявність такого договору "істотно ускладнить порядок реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів".

Норма, проти якої виступив президент, має технічний характер, зазначають учасники ринку. Заступник голови правління однієї зі страхових компаній пояснив, що "до реєстрації автомобіля покупець не є його власником, і у нього не виникає майнового інтересу в страхуванні своєї відповідальності".

Але навіть ця відстрочка вигідна страховикам, оскільки віддаляє дату набуття чинності закону, який чітко прописує розміри виплат постраждалим по здоров'ю, але не містить прямого дозволу підвищувати тарифи ОСЦВ.

Як повідомляли раніше експерти, вартість автоцивілки в деяких регіонах Україні збільшиться практично удвічі.

Джерело: kommersant.ua/

 

| | MoreБезстрокова Ліцензія від 15.09.2015 р. видана Нацкомфінпослуг