Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

У рамках SIA’2012 була представлена програма нового покоління у сфері фінансових послуг для купівлі автомобіля

29.05.2012

В рамках SIA’2012 відбулася прес-конференція оператора українського ринку придбання автомобілів у групах ТОВ «АВТО ПРОСТО». Захід для представників провідних вітчизняних засобів масової інформації був присвячений оновленій програмі для придбання автомобілів у групах «АвтоТак», яку створено з врахуванням побажань українських споживачів та досвіду функціонування програм придбання товарів у групах в інших країнах. Вперше в Україні й єдина у своєму сегменті програма «АвтоТак» нового покоління дає чітку відповідь на питання про гарантовані строки отримання автомбіля, яке завжди найбільше цікавить споживачів цієї послуги.

Під час прес-конференціі Голова Правління ТОВ «АВТО ПРОСТО» Наталія Гутварьова підкреслила: «У своїй діяльності ми постійно удосконалюємо та модернізуємо наш договір й наближаємо його до більш доступного прочитання, більш короткого викладення наших послуг, чіткішого розуміння з боку споживача». Пані Гутварьова також наголосила, що послуги з адміністрування фінансових активів для придбання товарів у групах законодавчо було визнано фінансовими послугами. «Ми сподіваємось, що затвердження ліцензійних умов насамперед дозволить удосконалити даний вид діяльності», -  додала пані Гуварьова.

Програма придбання автомобілів у групах «АвтоТак» працює за підтримки найбільшого в Україні автовиробника, дистриб'ютора та постачальника сервісних послуг Корпорації «УкрАВТО».

Під час прес-конференції Начальник департаменту маркетингових комунікацій Автомобільної Корпорацій «УкрАВТО» Ірина Міхальова зазначила: «Досить багато людей обирають придбання за допомогою саме цього інструмента й отримують автомобіль. Для нас це важливий маркетинговий інструмент. Більш того, враховуючи довгостроковий досвід співробітництва й досвід наших колег, в тому числі міжнародний, ми вважаємо, що це - канал, який варто розвивати. Людям варто йому довіряти. Нам важливо давати споживачу вибір. Сподіваємось, що новий проект, який наразі представляє компанія «АВТО ПРОСТО», буде ще більш привабливим для споживачів».

Програма «АвтоТак» є зручним засобом для придбання нового автомобіля, який дозволяє набути право на його отримання, починаючи вже з першого місяця від дати початку функціонування групи, та у максимальний термін – 24 місяці, відповідно до бажання та можливостей клієнта.         


Як пояснила Віталіна Буровська, Начальник департаменту маркетингу та управління продаж ТОВ «АВТО ПРОСТО»: «Найважливіше питання, як для існуючих клієнтів, так і для потенційних покупців,- «Коли я отримаю автомобіль?». У нашій новій програмі ми даємо відповідь на це питання. Якщо учасник має можливість та бажання сплачувати авансові платежі, він набуває право на отримання машини, починаючи вже з першого місяця від дати початку функціонування групи. Якщо людина розраховує на оплату лише одного повного щомісячного внеска, вона знає, що гарантований найпізніший термін, коли вона матиме право на отримання автомобіля - 24-й місяць».

    Довідка:


Придбання в групах - доступний для вітчизняного споживача спосіб купівлі автомобілів, що полягає у виплаті вартості автомобіля невеликими щомісячними платежами.

Марки автомобілів, які можна придбати за програмою - KIA, Chevrolet, ЗАЗ, Chery, ТАТА, I-VAN - автомобілі, які представлені у дилерській мережі «УкрАВТО».

Мережа «АвтоТак» налічує близько 170 салонів, розташованих у дилерській мережі Корпорації «УкрАВТО» та торгoвельних центрах по всій країні.

Детально про умови програми можна дізнатися безпосередньо в салонах та на сайті www.autotak.com.ua. Працює «гаряча лінія»: 0 800 500 348 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів в межах України, з мобільних телефонів за тарифами мобільних операторів).

 


 | | More