Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

АВТО ПРОСТО презентує програму нового покоління у сфері фінансових послуг для купівлі автомобіля

09.05.2012

 

У травні 2012 року в мережі салонів АвтоТак стартувала нова програма придбання автомобілів у групах від ТОВ «АВТО ПРОСТО». Відтепер доступність та вигідність програми доповнюється новими перевагами.

«Ми врахували побажання споживачів нашої послуги й створили новий продукт, який дійсно є інновацією. Наша програма – єдина на українському ринку, яка дає відповідь на питання клієнтів: «Коли я матиму автомобіль?», - пояснила Голова Правління ТОВ «АВТО ПРОСТО» Наталія Гутварьова. Керівництво компанії підкреслює, що програма є зручним засобом накопичення коштів для придбання автомобіля, котрий дозволяє завести новий автомобіль, починаючи вже з першого місяця перебування у програмі, та максимальним терміном – 24 місяці відповідно до бажання та власних можливостей. Розумне планування купівлі автомобіля з такою новітньою програмою дійсно перетворює для багатьох здавалося б нездійсненну мрію у реальність та комфорт повсякденного життя.

Серед основних переваг придбання автомобілів слід відзначити:
•    мінімум документів, необхідних для укладання договору
•    плата за послуги становить мінімальний відсоток
•    можливість заощаджувати: при сплаті авансових внесків плата за послуги зменшується на 50%


Довідка:
- Плата за послуги, пов'язані зі вступом до програми та видачею автомобіля становить по 3,6% від вартості авто; щомісячний внесок в оплату послуг – 0,6%; максимальний термін виплати - 60 місяців;
- Марки автомобілів, які можна придбати за програмою - KIA, Chevrolet, ЗАЗ, Chery, ТАТА, I-VAN, - автомобілі, представлені в дилерській мережі «УкрАВТО»;
- Укласти угоду можна у салонах АвтоТак у дилерській мережі корпорації УкрАВТО та торгoвельних центрах. Мережа налічує близько 170 салонів по всій Україні.

Понад 43.000 українських громадян стали автовласниками за допомогою програм придбання у групах ПрАТ “АІСЕ Україна» та ТОВ «АВТО ПРОСТО»..
Детально про умови програми можна дізнатися безпосередньо в салонах та на сайті www.autotak.com.ua. Працює «гаряча лінія»: 0 800 500 348 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів в межах України, з мобільних телефонів за тарифами мобільних операторів).| | More