Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

АВТОТАК бере активну участь у проекті «Зелене видавництво»

24.04.2012

Ми вже повідомляли про участь нашої компанії у широкомасштабному проекті «Зелене видавництво!». Метою проекту є захист та збереження лісового масиву Землі. Приємно зазначити, що, починаючи з вересня 2011 року, співробітники «АВТО ПРОСТО» вже зібрали понад одну тонну паперу для вторинної переробки (макулатури). А це, безсумнівно, допомогло врятувати певну кількість дерев. Усі працівники нашої компанії сповнені рішучості й надалі сприяти благородній справі збереження довкілля.

В суботу, 21 квітня 2012 року, відбувся наступний етап проекту – акція з посадки дерев у Голосіївському районі м. Києва. Захід, організатором якого є видавницький холдінг «Еволюшн Медіа», відбувся за підтримки районної та міської влади та Всеукраїнської громадянської організації «Жива планета». Учасники заходу посадили 70 саджанців.


«Це чудова нагода здійснити те, що принаймні раз у своєму житті повинна зробити кожна людина – посадити дерево. Адже всім нам не байдуже у якому світі житимуть наші діти. Ми щиро віримо, що спільні зусилля компаній-учасників проекту й окремих громадян стануть дієвим внеском до нагальної справи збереження природних ресурсів», прокоментувала Наталія Вікторівна Гутварьова – Голова Правління ТОВ «АВТО ПРОСТО», яка брала безпосередню участь у даному заході. 

Як підсумок скажемо, що, мабуть, найголовнішим ключовим словом усіх заходів є "небайдужість". Це те почуття, яке так легко втратити у сучасному світі. Тому завжди й скрізь ми повинні пам'ятати та розуміти, що поруч є ті, хто потребують нашої допомоги будь то: люди, тварини або рослини. Змінимо світ на краще разом!
WordPress plugin

_____________

 

 

 

 

 

__________________________

| | More