Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

Особлива пропозиція для автолюбителів, і тільки під час Фестивалю жіночих автомобілів

01.02.2012

Відразу декількома пропозиціями "АвтоТак" радує своїх клієнтів у рамках нової акції. По-справжньому "гаряча" пропозиція стартує у розпал найхолоднішої пори року. Всі, хто уклали Угоду у лютому-березні обирають один із ТРЬОХ запропонованих подарунків: річний поліс КАСКО, GPS-навігатор або курси водіння в автошколі. Ця акція присвячена Фестивалю Жіночих Автомобілів, який Корпорація "УкрАВТО" вже всьоме традиційно проводить у лютому-березні. Будь-який з подарунків стане у нагоді кожній сучасній жінці та всім, хто долучиться до акції, допомагаючи відчути себе впевнено та незалежно.

За умовами акції страхування автомобіля здійснюється на 12 місяців по типу повного КАСКО. Ексклюзивним страховим партнером акції є ПрАТ «СК «Уніка». Якщо вибір випадає на користь навчання в автошколі, учаснику відшкодовуються кошти, витрачені на навчання. Отримання GPS-навігатора у подарунок означає його придбання за 1 грн.

Акційні умови поширюються на всіх, хто уклав угоду в період з 01 лютого по 31 березня 2012 року. Скористатися ними можна в будь-якому із автосалонів офіційних дилерів Корпорації «УкрАВТО» та в ексклюзивних салонах «АвтоТак», розташованих у торгових центрах по всій країні.

Програма «АвтоТак» реалізується за сприяння найбільшого національного автовиробника, дистриб’ютора та постачальника сервісних послуг АТ «УкрАВТО». Адміністратором програми є ТОВ «АВТО ПРОСТО» - одна із найбільших вітчизняних компаній, що спеціалізується на придбанні автомобілів у групах. Разом з АвтоТак можна придбати всі марки автомобілів, представлені в мережі офіційних дилерів Корпорації «УкрАВТО»: KIA, Chevrolet, ЗАЗ, LADA, Chery, JAC, TATA, I-VAN.

Кількість авто, придбаних за програмами придбання у групах в Україні, вже перевищила позначку в 42 500 одиниць.
 
Придбання у групах – один із найбільш доступних для вітчизняного споживача спосіб купівлі автомобілів, що полягає у виплаті вартості авто невеликими щомісячними платежами.


| | More