Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   0 800 500 348 (безкоштовно з мобiльних та стацiонарних телефонiв в межах України)
 
 

Sens - від 2 535 грн/міс. CEE'D - від 5 504 грн/міс. RIO - від 5 429 грн/міс. Tiggo - від 4 803 грн/міс. Cruze - від 6 085 грн/міс. AVEO - від 4 803 грн/міс. SPORTAGE - від 8 216 грн/міс. ASTRA - від 6 697 грн/міс. TRACKER - від 6 125 грн/міс. Niro - від 8 874 грн/міс. NIVA - від 5 058 грн/міс. R2 - від 2 782 грн/міс. R4 - від 3 629 грн/міс. EMGRAND - від 4 126 грн/міс. LARGUS - від 3 445 грн/міс. Gentra - від 3 980 грн/міс. Stonic - від 5 986 грн/міс.

Особлива пропозиція для автолюбителів, і тільки під час Фестивалю жіночих автомобілів

01.02.2012

Відразу декількома пропозиціями "АвтоТак" радує своїх клієнтів у рамках нової акції. По-справжньому "гаряча" пропозиція стартує у розпал найхолоднішої пори року. Всі, хто уклали Угоду у лютому-березні обирають один із ТРЬОХ запропонованих подарунків: річний поліс КАСКО, GPS-навігатор або курси водіння в автошколі. Ця акція присвячена Фестивалю Жіночих Автомобілів, який Корпорація "УкрАВТО" вже всьоме традиційно проводить у лютому-березні. Будь-який з подарунків стане у нагоді кожній сучасній жінці та всім, хто долучиться до акції, допомагаючи відчути себе впевнено та незалежно.

За умовами акції страхування автомобіля здійснюється на 12 місяців по типу повного КАСКО. Ексклюзивним страховим партнером акції є ПрАТ «СК «Уніка». Якщо вибір випадає на користь навчання в автошколі, учаснику відшкодовуються кошти, витрачені на навчання. Отримання GPS-навігатора у подарунок означає його придбання за 1 грн.

Акційні умови поширюються на всіх, хто уклав угоду в період з 01 лютого по 31 березня 2012 року. Скористатися ними можна в будь-якому із автосалонів офіційних дилерів Корпорації «УкрАВТО» та в ексклюзивних салонах «АвтоТак», розташованих у торгових центрах по всій країні.

Програма «АвтоТак» реалізується за сприяння найбільшого національного автовиробника, дистриб’ютора та постачальника сервісних послуг АТ «УкрАВТО». Адміністратором програми є ТОВ «АВТО ПРОСТО» - одна із найбільших вітчизняних компаній, що спеціалізується на придбанні автомобілів у групах. Разом з АвтоТак можна придбати всі марки автомобілів, представлені в мережі офіційних дилерів Корпорації «УкрАВТО»: KIA, Chevrolet, ЗАЗ, LADA, Chery, JAC, TATA, I-VAN.

Кількість авто, придбаних за програмами придбання у групах в Україні, вже перевищила позначку в 42 500 одиниць.
 
Придбання у групах – один із найбільш доступних для вітчизняного споживача спосіб купівлі автомобілів, що полягає у виплаті вартості авто невеликими щомісячними платежами.


| | More