Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

Найбільший капітал - здоров`я, найкращий здобуток - небайдужість серця

06.01.2012

Вже традиційно колектив ТОВ  «АВТО ПРОСТО»  завершив  календарний рік наданням допомоги тим, хто її найбільше потребує.

Бажаючи одне одному всіляких гараздів напередодні Нового року та Різдва ми неодмінно згадуємо про важливість здоров'я. Тож вибір закладів для щорічної добродійної допомоги не був випадковим.  

У 2011 році однією із таких установ став Тульчинський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей з ураженням ЦНС й порушенням психіки. Другий рік поспіль наша компанія робить свій посильний  внесок  у  лікування та догляд за дітьми із особливими потребами.


Ми із приємністю відзначили, що за минулий рік керівництвом Тульчинського будинку дитини була проведена величезна робота з покращення умов перебування та лікування маленьких мешканців цього закладу. Наразі завершено І-й етап  реконструкції спально-лікувального корпусу №2 із розширенням відділення реабілітації для дітей із ураженням ЦНС та опорно-рухового апарату.  Для повного завершення робіт  необхідні чималі кошти. Тому колектив АВТО ПРОСТО одностайно ухвалив рішення надати закладу фінансову допомогу. Ці кошти зможуть частково покрити витрати на завершення реконструкції корпусу та облаштування реабілітаційного центру. Ми впевнені, що  в Україні чимало небайдужих й охочих допомогти дітям. Тому сподіваємося, що, завдяки нашим спільним зусиллям, двері нового корпусу  відчиняться для маленьких мешканців  вже незабаром.
Також було вирішено надати посильну допомогу Інституту нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова АМН України. Це унікальна для нашої країни науково-медична установа,  в якій щорічно проводиться близько 6 тисяч операцій  з приводу захворювань центральної та периферичної нервової системи.   Допомогу було надано у вигляді речей першої необхідності:  постільної білизни, посуду, господарчих предметів. Сподіваємося, що  такий внесок  певною мірою поліпшить умови перебування пацієнтів на лікуванні.

Бажаємо всім  маленьким вихованцям Тульчинського будинку дитини, дорослим та малим паціентам Інституту нейрохірургії,  а також працівникам обох закладів міцного здоров´я, тепла та любові !

Якщо кожен з нас виявить добру волю і долучиться, хоч невеликим внеском, до справ доброчинності, ми полегшимо життя тим, хто потребує нашої допомоги, і сердець, зігрітих піклуванням та любов’ю,  стане набагато більше!

Співробітники ТОВ «АВТО ПРОСТО»  вдячні за надану можливість допомогти не лише словом, але й ділом тим, хто потребує піклування та небайдужого ставлення.  Для нас це – честь і велика втіха.


| | More