Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   0 800 500 348 (безкоштовно з мобiльних та стацiонарних телефонiв в межах України)
 
 

CEE'D - від 5 997 грн/міс. RIO - від 5 875 грн/міс. Tiggo - від 5 198 грн/міс. AVEO - від 5 198 грн/міс. SPORTAGE - від 8 775 грн/міс. Niro - від 9 604 грн/міс. NIVA - від 5 058 грн/міс. EMGRAND - від 4 259 грн/міс. LARGUS - від 3 729 грн/міс. Stonic - від 6 478 грн/міс. LADA GRANTA - від 3 653 грн/міс. LADA 4x4 - від 4 595 грн/міс. X-RAY - від 5 122 грн/міс. VESTA - від 4 859 грн/міс.

АВТОТАК на виставці-ярмарку «Бахмутській шлях»

05.10.2009

Осінній похмурий ранок суботи 3 жовтня не провіщав для артемівців веселощів і гарного настрою, але саме цього дня за ініціативою Артемівської міської ради проходила відома всьому Донбасу щорічна регіональна виставка-ярмарок «Бахмутській шлях».  Цього року вона проводилася вже вдесяте.

У ярмарку брали участь підприємці і підприємства Артемівського, Краснолиманського і Константинівського районів, а також представники Луганської і Сумської областей.
Спільно з «Артемівськ–АВТО» і за узгодженням з міським головою на ярмарку були представлені автомобілі «УкрАВТО» марок Chevrolet, Chery, ЗАЗ, а також презентована можливість придбання автомобілів розстроченими платежами строком до 10 років за програмою АВТОТАК.

Безпосередню участь в спілкуванні з городянами, у яких продукція автосалону викликала зацікавленість, приймали директор «Артемівського Авто-Центру» Віктор Іванович Воробйов, менеджери салону і фахівці з продажів АВТОТАК.

Незважаючи на те, що нинішній ярмарок припав майже на середину осені, і дощ йшов цілий день, кількість гостей виставки була чималою, а настрій - по-справжньому святковим.

До представлених автомобілів відвідувачі ярмарку виявили велику зацікавленість, і практично кожний третій цікавився можливістю придбання авто за програмою АВТОТАК, яка в нинішніх умовах кризи дуже актуальна і є альтернативою банківському кредиту.

І учасники виставки, і її гості отримали величезне задоволення від свята і,  поза сумнівом, в майбутньому з радістю візьмуть повторну участь і представлять свою продукцію.Безстрокова Ліцензія від 15.09.2015 р. видана Нацкомфінпослуг