Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

Програма «АвтоТак» надає клієнтам ГБО у подарунок або відшкодування коштів на реєстрацію автомобіля у МРЕВ

02.10.2011

Автотак акціяЗ 1 жовтня 2011 року у всій мережі «АвтоТак» стартує нова акція «Разом з Авто - ГБО або реєстрація у МРЕВ».  Учасники програми «АвтоТак», які уклали  угоду в період з 01 жовтня по 31 жовтня 2011 року включно,  отримують за власним вибором газо-балонне обладнання на автомобіль при його одержанні або відшкодування коштів, витрачених на реєстрацію транспортного засобу у МРЕВ. Таким  чином, придбання нового автомобіля за допомогою програми «АвтоТак» допомагає вирішити питання, що є болючими для кожного українського автовласника: неспинне підвищення цін на бензин і дизпаливо  та обов'язкові витрати, пов'язані із реєстрацією автомобіля.

За умовами акції придбання та встановлення ГБО здійснюється виключно у офіційних сервісних центрах АТ «УкрАВТО». У разі вибору клієнтом відшкодування коштів, витрачених на реєстрацію автомобіля у МРЕВ, відшкодування здійснюється у безготівковій формі згідно з банківськими реквізитами клієнта.

Скористатися акційною пропозицією клієнти можуть в будь-якому із автосалонів офіційних дилерів Корпорації «УкрАВТО» та в ексклюзивних салонах «АвтоТак», розташованих у торгових центрах по всій країні. Загалом мережа «АвтоТак» налічує 177 салонів у 87 містах України. 

Програма «АвтоТак» реалізується за сприяння найбільшого національного  автовиробника, дистриб’ютора та постачальника сервісних послуг  АТ «УкрАВТО». Клієнтами програми можуть бути як фізичні, так і юридичні особи. За програмою  «АвтоТак» можливо придбати всі моделі автомобілів, представлених в мережі  офіційних дилерів Корпорації «УкрАВТО»: KIA, Chevrolet, ЗАЗ, LADA, Chery, TATA, I-VAN.

Адміністратором програми «АвтоТак» є ТОВ «АВТО ПРОСТО» - одна із найбільших вітчизняних компаній, що спеціалізуються на придбанні автомобілів у групах.

Кількість осіб, що отримали авто через системи придбання в групах, в Україні вже перевищила
позначку в 41.600.

Придбання в групах - найбільш доступний для вітчизняного споживача спосіб купівлі автомобілів,  що полягає у виплаті вартості авто невеликими щомісячними платежами.

 

| | More

 | | More