Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

Закон визначив придбання у групах фінансовою послугою

07.07.2011

Оператори ринку адміністрування придбання товарів у групах розпочинають нову сторінку своєї історії. 30 червня 2011 Президент України Віктор Янукович підписав Закон №3462-VI «Про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання ринків фінансових послуг», яким адміністрування фінансових активів для придбання товарів у групах визначається як фінансова послуга. Відповідно до Закону, протягом шести місяців з дня опублікування Закону Держфінпослуг повинна розробити та затвердити ліцензійні умови здійснення цієї діяльності.

Голова Правління ТОВ «АВТО ПРОСТО» Наталія Гутварьова вважає, що створення чітких правил провадження діяльності, безумовно, піде на користь всьому ринку – як операторам, так і споживачам послуги, яка щойно була офіційно визнана фінансовою. «Ліцензування діяльності з адміністрування придбання товарів у групах стане запорукою того, що всі учасники цього ринку дотримуватимуться однакових правил. Це призведе до якісних змін серед компаній-операторів та допоможе вберегти споживачів від недобросовісних операторів. Врешті-решт, створення єдиних правил сприятиме розвитку систем придбання у групах та більшому розумінню суспільством суті нашої програми. Для нас як адміністратора важливо, щоб майбутні ліцензійні умови враховували специфіку послуги, яка не є ані кредитом, ані фінансовим лізингом», - підкреслює Наталія Гутварьова.

ТОВ «АВТО ПРОСТО» як один із лідерів ринку придбання автомобілів у групах вітає державну ініціативу
, в результаті якої наша країна ввійде в коло тих країн, де придбання у групах є звичайним, надійним та законодавчо врегульованим способом купівлі дороговартістних товарів нарівні з кредитуванням, лізингом чи системою трейд-ін.

 

  

Довідка

Придбання у групах - доступний для вітчизняного споживача спосіб купівлі автомобілів, що полягає у виплаті вартості авто невеликими щомісячними внесками.

В Україні придбання товарів у групах існує з 1998 року. Найбільшого розвитку ця форма споживання набула в автомобільній галузі. Кількість українських громадян, які стали власниками нових автомобілів завдяки програмам придбання у групах, перевищила позначку в 40 800 осіб.

 

Найбільші оператори ринку придбання автомобілів у групах в Україні – ТОВ «АВТО ПРОСТО» (ТМ «АвтоТак»), ПрАТ «AICE Україна» (ТМ «АВТОПЛАН»).

 

Торговельна марка «АвтоТак» працює на автомобільному ринку України за підтримки Української Автомобільної Корпорації. Програма «АвтоТак» представлена по всій країні, її салони розташовані у торгових центрах та в автосалонах мережі «УкрАВТО».

Детальніше про програму «АвтоТак» на офіційному сайті www.autotak.com.ua.| | More