Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

ДАІ готує революцію в процедурі реєстрації автомобілів

18.06.2011

Державтоінспекція представила проект постанови Кабінету Міністрів України, згідно з яким істотно міняється процедура реєстрації транспортних засобів. Серед іншого ДАІ тепер не контролюватиме сплату штрафів, інших обов'язкових платежів, а також вимагати від водіїв акт оцінки автомобіля.
Новим проектом передбачено, що ДАІ позбавлять від невластивих їй функцій, а обмежаться тільки контролем за конструкцією і технічним станом транспортних засобів. У МРЕВ планують повністю відмовитися від контролю за вартістю авто. Передбачається, що якщо новий документ приймуть, водіям не зможуть відмовити у знятті з обліку автомобіля, якщо у нього є штрафи. Крім того, значно спроститься процедура реєстрації конфіскованих автомобілів. Згідно з новим Порядком у ДАІ не видаватимуть тимчасові номери і техпаспорти, а також проводити тимчасову реєстрацію. Втім, отримувати підтвердження з іншого регіону все-таки треба буде. Також автомобіль не перевірятимуть експерти на предмет їх відповідності конструкції і технічного стану. Але самим революційним нововведенням стане відмова від оцінки вартості автомобіля, з якої потім розраховується сума внеску до Пенсійного фонду. Втім, у Податковому кодексі пункт про оцінку все ж залишається. Експерти сходяться на думці, що усі нововведення пов'язані з тим, що найближчим часом можуть відмінити техогляд. У ДАІ посилено приводять нормативну базу у відповідність з новими реаліями. Очевидно, що після відміни обов'язкового техогляду у ДАІ не буде важелів впливу на оплату платежів, але функція їх контролю залишиться, а, відповідно, і відповідальність за недонадходження. Але поки усі нововведення є тільки проектом, який Кабінет Міністрів ще не розглядав. В ході обговорення в нього можуть бути внесені істотні зміни.


Джерело: Точка.Net| | More