Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   0 800 500 348 (безкоштовно з мобiльних та стацiонарних телефонiв в межах України)
 
 

CEE'D - від 5 997 грн/міс. RIO - від 5 875 грн/міс. Tiggo - від 5 198 грн/міс. AVEO - від 5 198 грн/міс. SPORTAGE - від 8 775 грн/міс. Niro - від 9 604 грн/міс. NIVA - від 5 058 грн/міс. EMGRAND - від 4 259 грн/міс. LARGUS - від 3 729 грн/міс. Stonic - від 6 478 грн/міс. LADA GRANTA - від 3 653 грн/міс. LADA 4x4 - від 4 595 грн/міс. X-RAY - від 5 122 грн/міс. VESTA - від 4 859 грн/міс.

АВТОТАК взяв участь в «Автошоу на Столичному»

15.09.2009

На «Автошоу на Столичному», яке тривало 11-13 вересня, АВТОТАК став одним із тих учасників, що викликали жвавий інтерес відвідувачів. Протягом всього часу роботи виставки спеціалісти АВТОТАК надавали консультації в кожному з салонів, що представляли автомобілі від «УкрАВТО». Про очевидність переваг цієї послуги свідчать і безліч запитань, поставлених відвідувачами, і десятки укладених угод протягом роботи виставки.

Крім того, в рамках Столичного Автошоу відбулася офіційна презентація АВТОТАК для ЗМІ. На прес-конференції спікерами виступили віце-президент АТ «УкрАВТО» В'ячеслав Поврознік, начальник департаменту зв'язків з громадськістю АТ «УкрАВТО» Ірина Міхальова, Перший заступник Голови правління ТОВ «АВТО ПРОСТО» Олексій Гирич, Член Ради Товариства ТОВ «АВТО ПРОСТО» Сніжана Бранець.

Журналісти довідались від представників компанії «АВТО ПРОСТО» та Корпорації «УкрАВТО» про основні принципи функціонування програми АВТОТАК, які будуються на багаторічному досвіді інших країн, та про довгострокові плани розвитку на ринку України. Для журналістів переконливим аргументом успішності такої програми в Україні стали доступні та вигідні умови, а також досвід 35-ти тисяч наших співгромадян, які вже стали автовласниками.

Також за круглим столом «Столичного Автошоу», на якому були присутні представники банків, страхових і лізингових компаній, обговорювалися перспективи ринку автокредитування. В сьогоднішніх умовах, коли оператори виходять на ринок з власними фінансовими програмами, велика ставка робиться саме на АВТОТАК як на одну з кращих альтернатив кредиту.

АВТОТАК ще раз підтвердив, що гідний посісти місце серед провідних гравців автомобільного ринку.Безстрокова Ліцензія від 15.09.2015 р. видана Нацкомфінпослуг