Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

АВТОТАК взяв участь в «Автошоу на Столичному»

15.09.2009

На «Автошоу на Столичному», яке тривало 11-13 вересня, АВТОТАК став одним із тих учасників, що викликали жвавий інтерес відвідувачів. Протягом всього часу роботи виставки спеціалісти АВТОТАК надавали консультації в кожному з салонів, що представляли автомобілі від «УкрАВТО». Про очевидність переваг цієї послуги свідчать і безліч запитань, поставлених відвідувачами, і десятки укладених угод протягом роботи виставки.

Крім того, в рамках Столичного Автошоу відбулася офіційна презентація АВТОТАК для ЗМІ. На прес-конференції спікерами виступили віце-президент АТ «УкрАВТО» В'ячеслав Поврознік, начальник департаменту зв'язків з громадськістю АТ «УкрАВТО» Ірина Міхальова, Перший заступник Голови правління ТОВ «АВТО ПРОСТО» Олексій Гирич, Член Ради Товариства ТОВ «АВТО ПРОСТО» Сніжана Бранець.

Журналісти довідались від представників компанії «АВТО ПРОСТО» та Корпорації «УкрАВТО» про основні принципи функціонування програми АВТОТАК, які будуються на багаторічному досвіді інших країн, та про довгострокові плани розвитку на ринку України. Для журналістів переконливим аргументом успішності такої програми в Україні стали доступні та вигідні умови, а також досвід 35-ти тисяч наших співгромадян, які вже стали автовласниками.

Також за круглим столом «Столичного Автошоу», на якому були присутні представники банків, страхових і лізингових компаній, обговорювалися перспективи ринку автокредитування. В сьогоднішніх умовах, коли оператори виходять на ринок з власними фінансовими програмами, велика ставка робиться саме на АВТОТАК як на одну з кращих альтернатив кредиту.

АВТОТАК ще раз підтвердив, що гідний посісти місце серед провідних гравців автомобільного ринку.