Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

Асоціація автоімпортерів ініціює спрощення реєстрації автомобілів

05.04.2011

Всеукраїнська асоціація автоімпортерів і дилерів направила ряд пропозицій до Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, а також Міністрові внутрішніх справ, якими планується значно спростити реєстрацію транспортних засобів для українців

Всеукраїнська асоціація автоімпортерів і дилерів ініціює підписання меморандуму про співпрацю з МВС. Серед іншого, пропонується робити реєстрацію нових транспортних засобів (ТЗ) на покупця прямо в автосалоні з видачею номерних знаків, аналогічно новим Правилам реєстрації ТЗ в Російській Федерації.

Окрім цього, у ВААІД упевнені в необхідності введення нового документу - технічного паспорта транспортного засобу. Це дозволить при зміні власника ТЗ заносити інформацію про нового власника в техпаспорт без видачі нового пластикового посвідчення про реєстрацію. У цьому документі відстежуватимуться усі вироблені в автомобілі зміни (заміна кузова, шасі, двигуна, зміна власників, сума сплачених податків при розмитненні т.п.). Так само в технічний паспорт заноситься інформація про проходження технічного огляду.


Також пропонується відміна градації державних номерних знаків залежно від області, в якій проживає власник автомобіля, а також дозволити перезакріплення номерних знаків при продажі ТЗ за новими власниками (за бажанням).

Крім того, передбачена відміна нотаріального завірення доручення на право управління ТЗ.

Окрім цього, пропонується заборонити ДАІ укладати угоди з комерційними структурами на зберігання ТЗ на штрафмайданчиках за цінами, які перевищують вартість зберігання автомобіля на відомчих штрамайданчиках ДАІ.

Зняття з обліку і постановку на облік, при купівлі-продажі автомобіля, пропонують об'єднати в одну операцію - заміна власника ТЗ.
 В той же час, пропонується дозволити переоформляти (здійснювати заміну власника) ТЗ у будь-якому МРЕВ ДАІ на території України, оскільки за наявності центральної комп'ютерної бази МВС немає сенсу обмежувати громадян територіально.

Також ВААІД ініціює створення бази даних  ДАІ для контролю за сплатою штрафів автовласниками на підставі постанов про адмінпорушення (рішенню судів), а не на базі складених протоколів, що не є основою для обмеження дієздатності автовласників.

По матеріалах ЛІГАБізнесІнформ

 

| | More