Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

Вже 40 000 українців стали власниками нових автомобілів через програми придбання у групах

13.04.2011

Початок квітня було ознаменовано дуже значущою для програм придбання у групах подією – кількість придбаних українцями завдяки програмам придбання у групах автомобілів сягнула вже 40 000 одиниць.

За даними одного з найбільших операторів ринку придбання автомобілів у групах  ТОВ «АВТО ПРОСТО» зазначена цифра – це сукупна кількість автомобілів, виданих через програми придбання в групах «Автоплан» та «АВТОТАК».

Придбання у групах існує на ринку України з 1998 року й є доступним для вітчизняного споживача способом купівлі товарів тривалого вжитку.

Програма придбання автомобілів у групах передбачає купівлю автомобіля за рахунок об’єднаних коштів учасників групи, які сплачують його вартість  щомісячними внесками. 

Основними перевагами цієї форми придбання автомобілів є
-    доступний щомісячний внесок,
-    невисокий відсоток плати за послуги компанії-адміністратора програми,
-    відсутність обов’язкової передоплати за автомобіль,
-    мінімальний пакет документів, необхідний для оформлення угоди.

ТОВ «АВТО ПРОСТО» є адміністратором програми придбання автомобілів у групах «АвтоТак». Програма реалізується  за підтримки найбільшого в країні автовиробника, дистриб’ютора та постачальника сервісних послуг –  Корпорації «УкрАВТО».

Щомісяця близько 1500 осіб укладають угоду на придбання автомобіля з ТОВ «АВТО ПРОСТО», що є свідченням  зацікавленості населення в послузі  з придбання в групах.

Мережа салонів «АвтоТак», в  яких можна укласти договір на придбання автомобіля в групах, налічує близько 200 салонів: в офіційних дилерських центрах УкрАВТО та ексклюзивних салонах по всій території України.

За програмою «АвтоТак» пропонуються автомобілі KIA, Chevrolet, ЗАЗ, LADA, Chery, JAC, TATA, I-VAN.

З детальною інформацією про програму  «АвтоТак» можна ознайомитися на офіційному сайті  www.autotak.com.ua.

_______________________________________________

"АвтоТак у цифрах"

 Подивитися інфографіку до новини (натисніть на малюнок нижче)

 

 

 

 Дивіться відеосюжет:| | More