Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

Чи буде в Україні дефіцит японських автомобілів?

18.03.2011

Землетрус, цунамі і вибух реактора в Японії істотно вплинуло на життєдіяльність країни, багато автопідприємств закривають свої заводи.


Autocentre.ua з`ясував в українських дистриб`юторів японських автомобілів, наскільки ймовірна небезпека дефіциту їхніх автомобілів у нашій країні.

Наслідки землетрусу можуть проявитися в Україні не відразу, зате в найрізноманітніших проявах. По-перше, декілька автоскладальних заводів призупинили свою роботу, через що в ці дні можуть бути не виконані замовлення українських дистриб`юторів – вони перенесуться на більш пізні терміни.

По-друге, можуть не працювати заводи з виробництва комплектуючих. А оскільки японські автоскладальні заводи працюють за принципом подачі запчастин «точно в строк» (тобто, без складів), то можуть бути зупинки конвеєрів через брак комплектуючих.

Крім того, через стихію постраждали дороги, тому терміни поставок автомобілів і запчастин можуть бути порушені. «Автоцентр» направив запити до імпортерів японських автомобілів в Україну з метою розповісти про ситуацію на їхніх підприємствах. Ось що ми отримали в якості ексклюзивної інформації:

Toyota

«Ми поки не маємо жодних проблем від наслідків даної катастрофи на постачання автомобілів в Україні. Працюємо в звичайному режимі. На даний момент основний пріоритет Toyota Motor Corporation – це безпека всіх співробітників компанії. Вчора ТМС змогла підтвердити, що члени групи ТМС, Toyota Motor Tohoku та афілійованих автовиробників ТМС (Central Motor Corporation, Miyagi і Kanto Auto Works, Iwate) знаходяться в безпеці. ТМС продовжує докладати зусилля, щоб дізнатися про безпеку сімей всіх членів групи. Оскільки члени групи в регіоні Тохоку, були евакуйовані в безпечне місце, то вчора виробництво на заводах у регіоні було призупинено. Тепер ТМС проводить детальне дослідження кожного заводу, щоб визначити ступінь пошкоджень. ТМС вирішила виділити 300 мільйонів ієн на допомогу і відновлення регіонів, які постраждали від землетрусу. Компанія також розглядає можливість надання продуктів харчування та необхідних послуг.

Раніше агенція «Інтерфакс-Україна» повідомляло про стан на заводах корпорації Тойота: Toyota Motor Corp., Яка призупинила виробництво на всіх японських підприємствах до 17 березня, може скоротити випуск автомобілів на 40 тис. машин, повідомляють японські ЗМІ.

Припинення роботи заводів Toyota Motor у Японії викликана обмеженням поставок електроенергії і проблемами з логістикою через землетрус і цунамі, які відбулися в країні минулого тижня, інформує «Інтерфакс-Україна».

Раніше Toyota Motor Corp. планувала випустити по всьому світу в 2011 році 7,7 млн. автомобілів, що на 1% вище очікувань по 2010 фінансовому році. Цифри включають виробництво підрозділів Daihatsu Motor Co. і Daihatsu Motor Co. У тому числі Toyota планувала скоротити виробництво в Японії на 5%, до 3,1 млн. автомобілів, і збільшити випуск машин в інших країнах на 6%, до 4,6 млн. штук.

Toyota припинила роботу на всіх 12 заводах по збірці автомобілів в Японії. Підприємства афілійованих з концерном виробників автокомпонентів також закриті.

В даний час в Японії припинена також робота автопідприємств Suzuki Motor, Nissan, Honda.

Subaru

Наслідки землетрусу і цунамі в Японії все ще оцінюються, однак за повідомленнями Fuji Heavy Industries, заводи компанії не отримали значних пошкоджень і, що найголовніше, жертв серед працівників FHI немає.

На даний момент повсюдно в Японії спостерігаються перебої з енергопостачанням і зв`язком, тому поки що інформації про можливі затримки у виробництві немає.

Тим не менш, в українських власників автомобілів Subaru немає причин для занепокоєння: на даний момент «Субару Україна» забезпечена повною мірою автомобілями та запчастинами на кілька місяців вперед, дилерські центри та сервіси працюють у штатному режимі.

Nissan

На даний момент всі наші колеги в Японії цілі і знаходяться в безпеці. Ситуація на виробництві також не викликає побоювань.

Mitsubishi

Mitsubishi Motors Corporation (MMC) повідомляє, що ні один із заводів компанії в Японії (Aichi Prefecture (Nagoya Plant), Gifu Prefecture (Pajero Manufacturing Co., Ltd.), Okayama Prefecture (Mizushima Plant) не постраждав від землетрусу в північно-східній частини країни, але деякі постачальники MMC повідомили про заподіяний збиток.

MMC призупинила діяльність зазначених заводів в понеділок (14-го березня) і вівторок (15-го березня) для того, щоб наші постачальники приділили першорядну увагу питанням безпеки.

В даний час (о 16:00 по Токіо) підтверджена закупівля всіх необхідних частин для відновлення роботи на заводах 16-го березня. Статус 17-го березня буде підтверджений по тому.

Як видно з повідомлень, серйозної загрози дефіциту автомобілів і запчастин поки немає.| | More