Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

Власне нове авто – від мрії до її втілення

"Газета по-українськи",

Заощаджувати на нове авто гроші впродовж багатьох років? Купити вживаний автомобіль і невідомо ще, скільки грошей витратити на його ремонт? Чи можливий третій варіант?

46 тисяч українців на власному досвіді вже переконалися, що саме третій варіант у безнадійній, на перший погляд, ситуації дійсно існує. І, як показує практика, він досить зручний, дієвий і ефективний.

 Придбання авто у групі - реальна альтернатива банківському кредиту, або лізингу. Так стверджують у компанії «АВТО ПРОСТО», яка адмініструє програму «АвтоТак».

- «Наша програма показала, що вона випробувана часом, кризами та будь-якими негараздами. Програма «АвтоТак» дуже стійка на вітчизняному ринку та абсолютно пристосована до України», - розповідає Андрій Козак, комерційний директор компанії «АВТО ПРОСТО».

- На якого клієнта спрямована програма «АвтоТак»?

- «АвтоТак» - це доступний та зручний спосіб придбання нового автомобіля з виплатою його вартості невеликими щомісячними внесками. Завдяки цій програмі авто доступне практично кожному жителю України», - продовжує розкривати умови придбання автомобіля в групі Андрій Петрович. - «АвтоТак» реалізується за підтримки найбільшого вітчизняного виробника та дистриб’ютора автомобілів-корпорації «УкрАВТО». «АвтоТак» має в Україні розгалужену мережу із 55 автосалонів, де громадяни можуть обрати собі автомобіль із широкого переліку марок та моделей: Opel, KIA, Chevrolet, ZAZ, Chery.

Для того, щоб стати учасником програми, людині потрібно мати лише паспорт, ідентифікаційний код і сплатити 3,6% від вартості обраного автомобіля.

 

- Які основні правила участі в програмі?

- Правила дуже прості: ви сплачуєте вартість авто доступними щомісячними внесками. Щомісячна винагорода за адміністрування – піввідсотка на місяць або до 6% на рік.

Що ви отримуєте з програмою «АвтоТак»? По-перше, це захищеність коштів, вкладених в авто: ви завжди оплачуєте саме частину автомобіля, а не просто частину суми, таким чином «заморожуючи» вже сплачені кошти. Тому, незалежно від того, якою буде ціна автомобіля завтра, кошти громадян не знеціняться, оскільки буде оплачена саме частина авто, а не суми, яку потрібно погасити.

По-друге, ми працюємо лише із гривнею, а не іноземною валютою. Переконатися в перевагах нашої програми та дізнатися більше подробиць ви можете, завітавши до найближчого до вас салону «АвтоТак».

На фото: Андрій Козак, комерційний директор компанії «АВТО ПРОСТО» - «Часто зустрічаю наших клієнтів на автозаправках і в сервісних центрах - усі вони стверджують, що колись зробили дуже правильний крок, підписали договір на придбання свого автомобіля за програмою «АвтоТак».

 Сергій Ковтуненко

*на правах реклами

ТОВ «АВТО ПРОСТО», Безстрокова ліцензія від 15.09.2015р., видана Нацкомфінпослуг

 www.autotak.com.ua