Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   0 800 500 348 (безкоштовно з мобiльних та стацiонарних телефонiв в межах України)
 
 

Sens - від 2 535 грн/міс. CEE'D - від 6 893 грн/міс. RIO - від 4 942 грн/міс. Tiggo - від 5 070 грн/міс. Cruze - від 6 086 грн/міс. AVEO - від 4 661 грн/міс. SPORTAGE - від 8 791 грн/міс. ASTRA - від 6 697 грн/міс. TRACKER - від 6 125 грн/міс. Niro - від 9 570 грн/міс. NIVA - від 5 058 грн/міс. R2 - від 2 517 грн/міс. R4 - від 3 285 грн/міс. EMGRAND - від 4 259 грн/міс. LARGUS - від 3 328 грн/міс. Gentra - від 3 552 грн/міс. Stonic - від 5 965 грн/міс.

ПЕРЕСІСТИ З ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ ЗА КЕРМО ВЛАСНОГО АВТО - ЦЕ ПРОСТО

лютий-березень 2015:"Газета

Взимку особливо гостро відчувається потреба у власному автомобілі. Нерегулярність роботи громадського транспорту, снігова каша під ногами, холод і штовханина в автобусах роблять поїздку на роботу цілою пригодою. Подорож у транспорті в розпал грипу в більшості закінчується тижневим лікарняним і великими витратами на ліки. Навіть недорогий новий автомобіль здатен якісно змінити життя людини. Він заощадить час власнику, подарує щоденне відчуття комфорту і свободи. Автовласник сам обиратиме час своїх мандрівок, а не підлаштовуватиметься під графіки маршруток і розклади руху потягів. Для автолюбителя не стануть тягарем кілька сумок із речами, він більше не змушений хвилюватися, що кишенькові злодії під час чергової тисняви поцуплять у нього мобільний телефон, гаманець чи документи. У своєму авто сторонніх людей немає. Під час поїздки можна насолоджуватися музикою з улюбленої радіохвилі або приємною розмовою із близькою людиною. Нещодавно додав свободи у своє життя і Юрій Мазур із Деражні Хмельницької області. Він придбав "ЗАЗ Сенс" за програмою АвтоТак. Чоловік переконався у перевазі автомобіля над громадським транспортом.
- Скрізь тепер їжджу "Сенсом". У мого батька теж є машина, "Москвич". Але вона старенька. Я рідко її брав, бо як зламається, буде більше клопоту, ніж користі від поїздки, - розповідає Юрій. - А ця - нова, не підводить. З автомобілем набагато простіше брати з собою у далекі подорожі мого чотирирічного сина, возити його в поліклініку чи в гості до батьків. Дуже зручно їздити у великі магазини. Тепер із дружиною за один раз купуємо там все необхідне. Вже не думаємо, що важко буде тягнути пакети із покупками у руках. Завдяки машині я став і підзаробляти - після роботи підвожу за гроші людей.
Чоловік не хотів купувати буваний у вжитку автомобіль, бо він часто виходить з ладу, вимагає більших витрат на обслуговування. А на нову машину в нього бракувало грошей.
- Спочатку звернувся у банки за кредитом. Там вимагають довідку з певним рівнем доходів. А я її не мав. В АвтоТак довідок не потрібно, ще й виплата автомобіля здійснюється не 3 роки, а 7 років. Така схема покупки вигідна, бо поки назбираєш грошей на машину, її ціна тричі виросте, заощадження знеціняться. Я, наприклад, п’ять років мріяв про авто і нарешті моя мрія здійснилася.
В АвтоТак не беруть прихованих платежів, а щомісячні внески досить помірні. Укласти договір про купівлю машини можна в одному із 51 салонів компанії. Для цього потрібно принести паспорт, ідентифікаційний код та сплатити одноразовий платіж — 3,6% від вартості автомобіля.
Під час своєї діяльності компанія набула багато прихильників, які розуміють, що бути вільним – просто, та вже керують власними автівками завдяки програмі АвтоТак.
Володимир Мукан