АвтоТак - єдина компанія з ліцензією на придбання авто у групах! 
Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook   Aвтотак на Twitter  Aвтотак на Twitter   0 800 500 348 (безкоштовно з мобiльних та стацiонарних телефонiв в межах України)
 
 

Sens - від 2 353 грн/міс. LARGUS - від 3 526 грн/міс. EMGRAND - від 3 859 грн/міс. Tiggo - від 4 338 грн/міс. RIO - від 4 729 грн/міс. NIVA - від 4 791 грн/міс. AVEO - від 4 915 грн/міс. Cruze - від 5 501 грн/міс. TRACKER - від 6 196 грн/міс. ASTRA - від 6 365 грн/міс. CEE'D - від 6 425 грн/міс. SPORTAGE - від 7 502 грн/міс. KIA Niro - від 9 361 грн/міс.

Новий автомобіль до Дня народження

червень 2014: "АвтоБазар" (Україна), "Метро. News" (Київська

Приємно усвідомлювати, що існують компанії, які постійно розвиваються, а головне, стабільно працюють задля блага своїх клієнтів. На автомобільному ринку у сфері фінансових послуг одна з таких компаній – «АВТО ПРОСТО». Власниками нових автомобілів в рамках програми «АвтоТак», яку представляє ТОВ «АВТО ПРОСТО», стають близько 70 українців щомісяця. У червні одна з таких клієнток з Київської області, до того ж - іменинниця, стала власником нового автомобіля. Днями щаслива учасниця програми завітала до одного із столичних автосалонів, щоб поїхати додому на власному авто. Ми із задоволенням послухали її історію.
Світлана Братасюк (45 років, м.Біла Церква) 2001 року я вперше дізналася про програму купівлі у групах, тоді мій чоловік купляв собі Славуту. Нещодавно у нас був один автомобіль в сім”ї. І коли доводилось кудись їхати, пріоритет завжди був у чоловіка. Батьки залишили мені у селі дім, за яким потрібно доглядати. Це моє улюблене місце, де можна поспілкуватись із подругами, відпочити, насолодитись маленькими життєвими радощами. Від міста 40 км, автобусом півгодини їхати, і без автомобіля з маленькою дитиною, продуктами, речами, з велосипедом – тяжко. Коли донька пішла до школи і почала займатись танцями та вивчати іноземні мови, наявність власного авто стала гострою необхідністю. Банки охоче пропонували кредити, але в останню мить відмовляли, тому що була маленька заробітна плата (на той момент 3700 грн). Тоді я звернулась до АвтоТак в м.Біла Церква. Обирала автомобіль довго, ретельно. Важливо було, щоб ціна була прийнятна, щоб зовні автівка була приваблива і по технічним характеристикам підходила. Зупинилась на ZAZ Vida, що відповідає моїм вимогам. Крім того, я оцінила вмістимість багажнику, комфорт всередині салону, різні «фішки»: наявність кондиціонеру, можливість регулювання керма по висоті та сидіння водія, а це дуже зручно, особливо, коли автомобілем керують кілька водіїв, кожен може регулювати і сидіння і руль як кому зручно. Також мені сподобалось, що зовнішні дзеркала заднього виду з електричним регулюванням та підігрівом. Взимку підігрів дуже рятує!
Важливий момент по умовам програми – це доволі доступний щомісячний внесок. Також, коли є можливість, можна платити наперед – авансові платежі. І найбільш приємне – я отримала автомобіль у червні, до мого юбілею.
В Україні вже більше 45 000 автовласників придбали автомобіль у такий спосіб. АВТО ПРОСТО запрошує українців скористатися програмою фінансування нових автомобілів «АвтоТак». Для Вас працюють салони по всій Україні: в авторизованих точках і в дилерській мережі Корпорації «УкрАВТО».
Ігор Кравець