Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

Нове авто краще від двох старих

березень 2013: "Тростянецькі вісті" (Віницьк. обл.), "Новини Самбору" (Львів. обл.), "Закарпаття Інформ" (Закарп.
Сонячні промені обережно заглядають до віконець нашої автівки, начебто сповіщаючи, що весна вже настала. Поволі ми наближаємося до невеличкого села Куцівка, що на Черкащині. Заходимо на подвір’я, там – нікого. Аж раптом з’являється чоловік і каже: «А Ніна Дмитрівна та Павло Анатолійович поїхали на базар!» Цього слід було й чекати, подумали ми, не стримуючи усмішку. Адже у родини Сіроклінів з’явився новий автомобіль. Тепер не тільки на базар можна, а й подорожувати всією країною.

Вже за мить, виблискуючи у всій своїй красі, до нас наблизився бордовий ЗАЗ Sens. І з нього поважно, з гордістю, не приховуючи свого задоволення, вийшли Ніна Дмитрівна та Павло Анатолійович. «Доброго вам дня! Як базарний день, вдався?» - запитуємо ми у щасливого сімейства. «Та з Божою поміччю усе добре, дякуємо, - відповідають нам. - А що ж ми на подвір’ї, проходьте до хати й будемо обідати», - заявляє рішуче Ніна Дмитрівна. Як ми тільки не вмовляли хазяїв, що поспішаємо, що дальня дорога - нічого не спрацювало. Тож ми й незчулися, як опинилися за величезним, накритим безліччю смачних домашніх страв, столом. Правду говорять, що українці на весь світ славляться своєю гостинністю та щирістю. «Ніно Дмитрівно, а скажіть, де ж ви придбали свого залізного коня?» - запитуємо. «Де тільки ми не були! Об’їздили всю околицю. Та коли приїхали в автосалон «Черкаси-АВТО», побачили цю «гарнюню», то вже не хотіли звідти без неї йти. Почали ж розпитувати, скільки коштує, яка заводська гарантія. Але ж сума, щоб зразу заплатити за машину, трохи завелика. Та Наталка, що працює там консультантом, така гарна й привітна дівчина, розповіла про АвтоТак. Умови нам здалися простими й дуже доступними. То ми довго не думали, а одразу ж уклали договір. Щоб машину купити, всю суму важко назбирати, це чималі гроші. А ми потихеньку наскладали грошенят, заплатили аванс, взяли машину, і тепер потроху щомісяця й далі виплачуємо. Хочемо все виплатити вже у цьому році. В АвтоТак – це можна, жодних санкцій немає. Навпаки, якщо платиш наперед, то платіж зменшується», - ділиться Ніна Дмитрівна.
 
«Павле Анатолійовичу, а чи справляється ваш новий автомобіль із, так би мовити, покладеними на нього обов’язками? Адже господарство у вас чимале, автомобіль має бути гарним помічником! - Так, це правда, господарство в нас велике. Маємо три корови, чотири свині, кури, качки, гуси, є чим займатися з ранку й до вечора. Але ж воно нас і годує, - розповідає чоловік. «А машина – те, що треба! Багажник дуже великий, не зрівняти зі старою машиною. Зараз везти молоко на базар – саме задоволення! Усі банки розміщуються, ще й місце залишається. Тож на зворотному шляху ми ще й скуповуємося гарно, якщо треба. Ми вже не розуміємо, як раніше давали собі раду. - А у вас раніше була машина?» - питаємо. «Так, була Лада, 1987 року виробництва. Машина хороша, але ж вже дуже-дуже стара. З нею більше клопоту було, ніж помочі», - бідкається голова сімейства. «Нам же треба й до мами їздити, - додає Ніна Дмитрівна, - а вона вже дуже старенька, живе далеко - у Рівненській області. Та мама в нас одна, треба провідувати! І до внуків треба навідуватися. Влітку вони у нас, а в інший час ми їздимо до них, у Дніпропетровську область та у сусіднє селище Балаклею. Можна, звичайно, куди автобусом, а куди поїздом, але, самі розумієте, своєю машиною то зовсім інша справа!»

Так, за душевною бесідою, спливав час. Ми дивилися на подружжя й раділи, що ці «вироблені», натруджені люди такі щасливі від того, що їхня мрія здійснилася і що в них вже є гарний помічник.

Максим Тищенко