АвтоТак - єдина компанія з ліцензією на придбання авто у групах! 
Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook   Aвтотак на Twitter  Aвтотак на Twitter   0 800 500 348 (безкоштовно з мобiльних та стацiонарних телефонiв в межах України)
 
 

Sens - від 2 381 грн/міс. CEE'D - від 6 174 грн/міс. RIO - від 4 787 грн/міс. Tiggo - від 4 622 грн/міс. Cruze - від 5 338 грн/міс. AVEO - від 4 867 грн/міс. SPORTAGE - від 7 231 грн/міс. ASTRA J - від 6 031 грн/міс. TRACKER - від 6 268 грн/міс. KIA Niro - від 8 521 грн/міс.

По секрету всьому світу: як купити новий автомобіль

серпень 2012: "Вінницька Вечірня" (Вінниця), "Події" (Дон. обл.), "Мрія"

   Ми продовжуємо серію інтерв'ю про життя мешканців нашого міста, в яких вони діляться з нами своїм досвідом з купівлі автомобіля.

- Здрастуйте, Олеся. Поряд зі своїм новим Сенсом Ви виглядаєте просто чудово!

- Дякую, дуже приємно. Після того, як у мене з'явилася нова машина, я часто на собі ловлю погляди пішоходів, що проходять поруч, адже машина дійсно красива та якісна. І до того ж, жінка за кермом - це поки ще не дуже поширене явище.

- Поділіться з нами секретом, як у наш час можна дозволити собі таку недешеву купівлю?

- В нашій сім'ї стало питання про заміну автомобіля - старий на новий. Ми вирішили звернутися в "АвтоТак", тому що можемо оплачувати свій новий автомобіль мінімальними щомісячними внесками. При ухваленні рішення ми розглядали різні варіанти, такі як купівля автомобіля через банківський кредит, але нас не влаштовував великий відсоток та великий первинний внесок. Лізинг нам не підійшов через великий авансовий внесок та великій щомісячній платежі. Відвідавши салон "АвтоТак", нам надали повну інформацію для придбання машини. Професіоналізм консультантів допоміг зробити вибір необхідного нам автомобіля - "ЗАЗ Сенс", який ми називаємо "Сонечко".

Хочемо виразити велику подяку компанії, яка допомогла нам здійснити нашу давню мрію - купівлю нового автомобіля.

Найближчим часом ми плануємо взяти другий автомобіль, який теж придбаватимемо за цією програмою. Більше того, окрім купівлі нової машини, у мене є бажання стати співробітником "АвтоТак", щоб допомогти всім українцям здійснити мрію про новий автомобіль.

Артур Федоровський| | More