Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   0 800 500 348 (безкоштовно з мобiльних та стацiонарних телефонiв в межах України)
 
 

CEE'D - від 5 997 грн/міс. RIO - від 5 875 грн/міс. Tiggo - від 5 198 грн/міс. AVEO - від 5 198 грн/міс. SPORTAGE - від 8 775 грн/міс. Niro - від 9 604 грн/міс. NIVA - від 5 058 грн/міс. EMGRAND - від 4 259 грн/міс. LARGUS - від 3 729 грн/міс. Stonic - від 6 478 грн/міс. LADA GRANTA - від 3 653 грн/міс. LADA 4x4 - від 4 595 грн/міс. X-RAY - від 5 122 грн/міс. VESTA - від 4 859 грн/міс.

По секрету всьому світу: як купити новий автомобіль

серпень 2012: "Вінницька Вечірня" (Вінниця), "Події" (Дон. обл.), "Мрія"

   Ми продовжуємо серію інтерв'ю про життя мешканців нашого міста, в яких вони діляться з нами своїм досвідом з купівлі автомобіля.

- Здрастуйте, Олеся. Поряд зі своїм новим Сенсом Ви виглядаєте просто чудово!

- Дякую, дуже приємно. Після того, як у мене з'явилася нова машина, я часто на собі ловлю погляди пішоходів, що проходять поруч, адже машина дійсно красива та якісна. І до того ж, жінка за кермом - це поки ще не дуже поширене явище.

- Поділіться з нами секретом, як у наш час можна дозволити собі таку недешеву купівлю?

- В нашій сім'ї стало питання про заміну автомобіля - старий на новий. Ми вирішили звернутися в "АвтоТак", тому що можемо оплачувати свій новий автомобіль мінімальними щомісячними внесками. При ухваленні рішення ми розглядали різні варіанти, такі як купівля автомобіля через банківський кредит, але нас не влаштовував великий відсоток та великий первинний внесок. Лізинг нам не підійшов через великий авансовий внесок та великій щомісячній платежі. Відвідавши салон "АвтоТак", нам надали повну інформацію для придбання машини. Професіоналізм консультантів допоміг зробити вибір необхідного нам автомобіля - "ЗАЗ Сенс", який ми називаємо "Сонечко".

Хочемо виразити велику подяку компанії, яка допомогла нам здійснити нашу давню мрію - купівлю нового автомобіля.

Найближчим часом ми плануємо взяти другий автомобіль, який теж придбаватимемо за цією програмою. Більше того, окрім купівлі нової машини, у мене є бажання стати співробітником "АвтоТак", щоб допомогти всім українцям здійснити мрію про новий автомобіль.

Артур Федоровський| | More