Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

Купівля автомобіля: чекати і діяти одночасно!

березень 2011: "Вісник К" (Волин. обл.); "Алло" (Дон. обл.); "Афіша Прикарпаття" (Ів.-Франк. обл.); "Вечірній Миколаїв"(МиколаЇвськ.

Не секрет, що банківська система України в сучасних умовах пригальмувала розвиток кредитування. За словами експертів, ринок автокредитування розвиватиметься переважно на б/в автомобілі. Проте, поки одні чекають, інші вже використовують існуючі альтернативи. Адже життя не стоїть на місці, і ринок пропонує споживачу масу інших можливостей купити машину.
Цими можливостями можуть бути як лізинг так і трейд-ін або програми придбання автомобілів у групах. Скориставшись останніми, автовласником став і киянин Суханов Андрій.
 
Андрій працює менеджером відділу доставки у комерційній фірмі. Для доставки товарів клієнтам використовував службовий мікроавтобус. Потім службовий транспорт довелося повернути. Придбати власний автомобіль Андрій вирішив не відразу. Але активний спосіб життя вибору не залишав. Автомобіль потрібний був Суханову позаріз: і для роботи, і для забезпечення комфорту своєї сім'ї. Своїм досвідом придбання автомобіля в цей непростий час він поділився з читачами нашого видання.

- Який автомобіль Ви придбали?
- Я хотів позашляховик. І обов'язково з повним приводом. Тому і обрав Kia Sportage. До того ж - це новітня модель. На такій машині можна і у гості, і в театр, і на природу.

- Чому Ви обрали програму придбання автомобілів у групах?
- Про програму я дізнався безпосередньо в автосалоні на вул. Кільцева одрога, 2 (Автосалон на Борщагівці). Чесно кажучи, прийшов купувати авто в кредит, але умови програми "АвтоТак" мені здалися більш доступними. Наприклад, відсоток за послуги компанії дуже посильний - менше ніж півпроцента на місяць, а щомісячний платіж - мінімальний - 2157,38 грн. Я відразу підписав угоду. При мені було все те, що для цього потрібно - паспорт і сума в 3,6% від вартості автомобіля.

- Як довго Ви чекали отримання машини?
- Угоду я підписав у березні. Спочатку просто сплачував щомісячні платежі. Коли у мене з'явилася велика сума, сплатив аванс. Вдалося ще й істотно заощадити: при оплаті наперед двох і більше платежів в місяць вартість послуг компанії знижується на 50%. У вересні мене вже повідомили, що я можу оформляти автомобіль. Розуміється, завжди хочеться отримати все й відразу. Але я знав, на що йду і розумів як працює програма купівлі у групі. Консультант мені все доступно пояснила. Для мене дуже важливим було те, що я, як клієнт програми, сам міг впливати на термін отримання автомобіля.

- Ви могли б порадити цю програму, як мовиться, з чистою совістю, своїм знайомим?
- Так, звичайно, вже раджу і друзям, і родичам. Якщо є відразу вся сума для купівлі автомобіля - це одна справа. А якщо треба купувати "на виплату", то тут треба шукати найбільш відповідний варіант. Для мене ним стала ця програма.

Число громадян України, що стали власниками нового автомобіля завдяки програмам придбання у групах, наближається до 40 000. За програмою "АвтоТак" клієнти можуть обрати усі марки й моделі, які представлені у дилерських салонах Корпорації "УкрАВТО", такі як: KIA, Chevrolet, ЗАЗ, LADA, Chery, JAC, TATA, I-VAN. Також, підписавши угоду у березні можна скористатися спеціальною пропозицією - при отриманні автомобіля - страхування КАСКО в подарунок.
Є усі підстави стверджувати, що попит на таку форму купівлі і, відповідно, кількість власників автомобілів продовжуватимуть рости.

0 800 500 348
(БЕЗКОШТОВНО зі стаціонарних телефонів в межах України,
з мобільних телефонів за тарифами мобільних операторів)
www.autotak.com.ua

 

| | More