Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

Від пішохода до власника автопарку

листопад 2010: "Гарт" Черниговская обл. "Полісся" Сумская обл. "Селянська газета" Харьковская обл. "Премьер Экспресс" Харьковская обл. "Восточный курьер" Луганская обл. "Мрия" Запорожская обл. "Закарпаття Інформ" Закарпатская

Робота, будинок, сім'я - головні цінності в житті кожної людини. А комфортне життя нам важко уявити без ще одного вагомого компонента - автомобіля. Частенько чоловіки в схемі життєвих пріоритетів "виростити дитину, збудувати дім і посадити дерево" так само ставлять мету купити автомобіль. Адже машина стає і засобом заробітку, і середовищем проживання, і показником престижу, і способом самовираження.

Дозволити собі розкіш купити автомобіль за готівку, лізинг або в кредит нині можуть тільки досить заможні люди. Не розбещені фінансовим достатком українці вдаються до інших способів, наприклад, купують вживані автомобілі. В даному випадку можна зіткнутися з тим, що заощаджені на купівлі машини засоби йдуть на утримання старого автомобіля: ремонт, купівля нових запчастин. При цьому проблема нестачі засобів нікуди не зникає.

Які ще можуть бути альтернативи? Програма придбання у групах. Такий спосіб грунтується на об'єднанні людей, що бажають придбати автомобіль з виплатою його вартості щомісячними платежами. Підприємець з Києва Сергій Гайдуков за програмою придбання у групах купив три автомобілі: "Slavuta", "Lanos" і "Chery Karry". Зараз підписав угоду на купівлю четвертого автомобіля - вантажівки "ТАТА".

- Сергій, коли Ви дізналися про програму "Придбання автомобіля у групах"?

- У кінці 90-х. У той час ми з дружиною Юлією відкрили приватне підприємство і дуже потребували автомобіль. За готівку не було можливості купити машину оскільки усі кошти вкладалися у розвиток бізнесу. Купівля вживаного автомобіля суперечила нашим поглядам. Ми вважали, що потрібно купувати нову машину. Дізналися про систему придбання у групах. Зацікавило те, що щомісячні платежі доступні й відсоток за послуги компанії прийнятний. Підписали угоду і, виплативши невелику суму, після закінчення декількох місяців отримали "Slavuta". Залишилися задоволені. З появою машини бізнес почав розвиватися швидше. З'явилися хороші замовлення. На порядку денному стало питання про купівлю ще одного автомобіля, хотіли "Lanos". Його ми теж купили за цією програмою. А нещодавно взяли ще одну машину - "Chery Karry", адже сім'я у нас немаленька, семеро дітей. Ми ніжно назвали її "Кариной". Незабаром наш автопарк поповниться четвертим автомобілем - вантажівкою "ТАТА", яка потрібна для роботи.

- Чому всі автомобілі ви вважали за краще взяти саме за програмою придбання у групах?

 

- З цією програмою ми знайомі давно, для нас ці умови вигідні. Підписували угоди в компанії "АВТО ПРОСТО" за програмою "АвтоТак". Оформлення угоди проходить досить просто - приходиш з паспортом і сплачуєш 3,6% від вартості обраного автомобіля, що є платою за послуги, пов'язані зі вступом до системи. Прекрасний спосіб, що не вимагає особливих капіталовкладень. Терміни отримання автомобіля ти плануєш сам, виходячи з власних можливостей. Якщо машина потрібна терміново, є сенс заплатити більше авансових платежів. А якщо квапитися нікуди, то можна платити тільки щомісячні платежі. Наприклад мінімальний платіж за "Aveo" складає 871 грн. 66 коп. на місяць. Ми підписали угоду з "АвтоТак" і для старшої дочки на "Chevrolet Аveo". Вона вже працює і тепер сама вносить щомісячні платежі за свою майбутню машину. Зараз навіть на момент влаштування на роботу часто потрібна наявність власного автомобіля. Ще нам подобається те, що плата за послуги, яку бере компанія, невелика - 0,46% у гривні від ціни автомобіля на місяць. А при оплаті авансових внесків надається велика знижка на послуги компанії - 50%, а це, погодьтеся, істотна економія. У народі говорять: "Від добра добра не шукають". Така програма - наш усвідомлений вибір.

 

 

ТМ "АвтоТак" - працює за підтримки Корпорації "УкрАВТО", налічує 192 салони в 92 містах України.

За програмами придбання у групах видано понад 38 600 автомобілів.

 Євгенія Грищенко

 

| | More