АвтоТак - єдина компанія з ліцензією на придбання авто у групах! 
Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook   Aвтотак на Twitter  Aвтотак на Twitter   0 800 500 348 (безкоштовно з мобiльних та стацiонарних телефонiв в межах України)
 
 

Sens - від 2 353 грн/міс. LARGUS - від 3 526 грн/міс. EMGRAND - від 3 859 грн/міс. Tiggo - від 4 338 грн/міс. RIO - від 4 729 грн/міс. NIVA - від 4 791 грн/міс. AVEO - від 4 915 грн/міс. Cruze - від 5 501 грн/міс. TRACKER - від 6 196 грн/міс. ASTRA - від 6 365 грн/міс. CEE'D - від 6 425 грн/міс. SPORTAGE - від 7 502 грн/міс. KIA Niro - від 9 361 грн/міс.

Автомобіль: чекати чи купувати?

Волинська обл.: «33-ій канал», 07.10.09р.; Вінницька обл.: «Вісті Ковельщини», 15.10.09р.; «Афіша (Волинь)» 15.10.09 г.; «Волинь нова», 22.10.09р.; «Трибуна праці», 09.10.09р.; «Жмеринський меридіан», 17.10.09р.; «Літинський вісник»,

«АВТОТАК» - простий і доступний для вітчизняного споживача спосіб придбати авто. Кожен, хто бажає, може купити його за даною програмою, виплачуючи вартість невеликими щомісячними платежами. Мінімальний платіж - від 363 грн./міс. (розповсюджується на автомобілі торгової мережі «УкрАВТО»).
Унікальність програми полягає в тому, що вперше в Україні цей спосіб придбання автомобілів пропонується спільно Корпорацією «УкрАВТО», найбільшим національним автовиробником і дистриб'ютором, і ЗАТ «AІCE Україна», найбільшим оператором систем автофінансування, що довше за всіх працює на ринку України. Відправною точкою в реалізації ними спільного проекту стало створення ТОВ «АВТО ПРОСТО», якому належить нова марка.
Успішність програми в Україні доводено досвідом понад 36-ти тисяч наших співгромадян, які завдяки їй вже стали автовласниками.

Основою програми є:
- доступність – через свої економічні характеристики програма доступна для всіх;
- своєчасність, оскільки на нашому ринку в даний час відбулося скорочення об'ємів традиційного кредитування. Поки очікується вирівнювання економічної ситуації, гігант українського автомобілебудування знаходить переконливе рішення для задоволення потреб населення України.

Головні відмінності даної програми від традиційної системи автокредитування:
- клієнт виплачує вартість автомобіля невеликими платежами, а переплата складає лише до 4,6% річних в гривні;
- учасником цієї програми може стати практично кожний українець;
– для укладення договору потрібно мати на руках тільки паспорт і сплатити перший внесок;
- перший внесок - 3 % від вартості обраного авто;
- можливість гнучко регулювати графік виплати платежів, враховуючи як фінансові ускладнення, так і вільні грошові кошти, що з'явилися.

Запропонований модельний ряд підібрано таким чином, щоб обране авто відповідало і смаковим вподобанням, і ціні, і технічним вимогам: Chevrolet, Lanos, ЗАЗ, Lada, Kia, Chery, JAC, TATA, I-VAN.

«АВТОТАК» представлений в дилерській мережі «УкрАВТО» та в ексклюзивних салонах. Комерційна мережа «АВТОТАК» охоплює всі регіони України і налічує 188 салонів в 89 містах країни.

За детальною інформацією можна звернутись в салони «АВТОТАК».| | More