Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

Найбільш популярні марки та моделі автомобілів, придбаних у 2017 році за програмою придбання у групах «АвтоТак»

Наприкінці 2017 року за програмою придбання автомобілів у групах «АвтоТак» відбувся  ювілейний 100-й розподіл автівок серед клієнтів програми. Для компанії кожен щомісячний розподіл є приємною та важливою подією, під час якої визначаються близько 50 учасників програми, що одержать своє авто у наступному місяці. А ювілейний захід був удвічі приємнішим, по-справжньому святковим завершенням року, адже для кожного співробітника компанії надзвичайно приємно усвідомлювати власну причетність та безпосередню участь у здійсненні мрії наших клієнтів протягом стількох років.

 Які ж саме автомобілі наразі користуються популярністю серед клієнтів програми придбання в групах? Важливо зазначити, що за умовами програми «АвтоТак» в момент отримання автомобіля  клієнт має право вибрати іншу марку та модель, ніж планувалося спочатку при укладанні договору. При цьому можна обирати як дорожчий, так і більш дешевий автмобіль модельного ряду, який пропонується в рамках програми (що передбачає або доплату різниці в ціні моделей, або зменшення суми до виплати). Тобто, умови програми дозволяють досить гнучко реагувати на будь-яку зміну фінансових можливостей клієнта. Саме тому статистичні дані щодо вже переданих автомобілів дозволяють оцінювати реальні можливості та відслідковувати актуальні вподобання споживачів послуг з придбання автомобілів у групах.

У 2017 році лідером став ZAZ Forza – 31% від загальної кількості авто, придбаних через програму «АвтоТак». На другому місці – ZAZ Sens, якому надали перевагу 28% учасників, що отримували автомобіль. Третє місце посідає Chery Tiggo із часткою 11%. На четвертому  місці розташувався ZAZ Vida, який обрало 6,5% учасників. Kia Sportage вподобало 6% одержувачів авто, а Kia Rio -  4%, що забезпечило цим моделям 5-те та 6-те місце відповідно.

Розширення модельного ряду програми «АвтоТак» збільшило для учасників можливість придбати гарне авто за розумною ціною. Так, сьоме місце посідає Ravon 4 з часткою 3%, а восьме місце поділили між собою  Ravon 2 та  Geely Emgrand з результатом 2%.

Марка Chevrolet завершує ТОП 10 виданих авто за програмою «АвтоТак»: кількість виданих Chevrolet Cruze складає 1,6%, а Chevrolet Aveo – 1,36%.

Новий 2018-й рік, який щойно розпочався, матиме особливе значення в історії  розвитку придбання автомобілів у групах в Україні, - анонсують в компанії «АВТО ПРОСТО», - адже перша система придбання у групах з'явилася на українському ринку на запрошення компанії «Daewoo» у 1998 році, тобто 20 років тому. За цей час близько 46 500 українців здійснили свою мрію та придбали авто в групах. Цей результат є найпереконливішим доказом затребуваності та незмінної актуальності придбання автомобілів у групах для вітчизняного споживача. «АвтоТак» планує відзначити 20-річчя придбання у групах в Україні наполегливою роботою над цілою низкою новинок. В компанії стверджують, що деякі нововведення стануть приємною несподіванкою як для споживачів послуги, так і для співробітників компанії. Для клієнтів плануються насамперед дуже цікаві та вигідні акції та конкурси, а також подальше поповнення модельного ряду новими бюджетними моделями та багато іншого.

Отже, уважно слідкуймо за новинами від «АвтоТак»!

 

 АДМІНІСТРУВАННЯ ФІНАНСОВИХ АКТИВІВ ДЛЯ ПРИДБАННЯ ТОВАРІВ У ГРУПАХ

*На правах реклами

ТОВ «АВТО ПРОСТО», безстрокова ліцензія від 15.09.2015 р, видана Нацкомфінпослуг.

www.autotak.com.ua