Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

Нова "автоцивілка" спростить життя автомобілістів

24.03.2011

Починаючи з осені цього року почнуть діяти поліси ОСАЦВ нового зразка, що відповідають вимогам європротоколу. Прийнятий нещодавно Верховною Радою закон про введення в Україні європротоколу, надасть можливість водіям вже з 18 вересня оформити дрібні ДТП, в яких постраждали тільки транспортні засоби, без виклику ДАІ. Цей закон одночасно відміняє оформлення короткострокових полісів "автоцивілки".

Як заявив президент МТСБУ Володимир Романишин : "Цей закон спрощує таке поняття, як три типи полісу ОСАЦВ. Залишається один тип, з "прив'язкою" до автомобіля, а не до водіїв, як можна робити тепер. Це дозволить прибрати з полісу цілі блоки непотрібної інформації. Він стане простіший і зрозуміліший людям".
Як повідомляє Liga.net, За новим законом українським водіям доведеться укладати угоди про обов'язкове страхування громадянської відповідальності строком на рік.
- Таку норму законодавці прописали, щоб зменшити ризик шахрайства, - пояснює президент Ліги страхових організацій України Наталія Гудима. - Сьогодні автовласники придбавають в основному короткі поліси на 15-30 днів, застосовуючи їх лише для проходження держтехогляду, а потім їздять без "автоцивілки".
Очікується, що новий вид "автоцивілки", а також нова ціна бланків будуть затверджені вже на початку літа, щоб страховики змогли отримати їх з друку до кінця вересня. У МТСБУ при цьому заспокоюють власників полісів ОСАЦВ, куплених на рік, - вони будуть дійсні, поки не вийде термін їх дії.
Що стосується страхування за типом КАСКО, за словами страховиків, в 2011 році ціни на КАСКО будуть понижені, а також будуть впроваджені нові програми по страхуванню автомобілів - повідомляє MIGnews.com.ua.| | More