Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   0 800 500 348 (безкоштовно з мобiльних та стацiонарних телефонiв в межах України)
 
 

CEE'D - від 8 265 грн/міс. RIO - від 7 976 грн/міс. Tiggo - від 6 829 грн/міс. SPORTAGE - від 11 970 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 7 575 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 101 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 749 грн/міс. X-RAY - від 7 125 грн/міс. VESTA - від 6 356 грн/міс. JAC J4 - від 5 951 грн/міс. JAC S2 - від 6 536 грн/міс.

Комфорт, свобода та мобільність вже сьогодні!

Вісник & К, Галичина,

В сучасному житті автомобіль є незамінним другом, адже з власним авто Ви можете працювати, робити покупки, проводити дозвілля та планувати сімейний відпочинок на свій розсуд, не привязуючись до громадського транспорту. Нарешті можна забути про переповнені автобуси, які далеко не завжди дають нам можливість бути мобільними. Купівля автомобіля – це, насамперед, прагнення комфорту, свободи, можливості не залежати від інших людей та обставин й збереження дорогоцінного часу, який можна використати для особистих справ та бізнесу. І якщо Ви досі мрієте про власне авто, але не хочете відкладати життя на завтра, ми маємо, що Вам запропонувати.

Програма фінансування нових автомобілів «АвтоТак» – це доступний та надійний спосіб придбання авто, який полягає у виплаті його вартості невеликими щомісячними платежами. В Україні програми придбання в групах впроваджені з 1998 року, за цей час вже понад 45 500 українських громадян стали щасливими власниками нового автомобіля, і з кожним днем їх кількість збільшується. Такий багаторічний досвід свідчить про надійність та якісне надання послуг клієнтам. Ви самі можете оцінити всі переваги нашої програми – а це: оплата доступними внесками (від 2 034 грн, в залежності від моделі обраного автомобіля), мінімум документів при оформленні договору – паспорт, ідентифікаційний код та 3% (+ПДВ) від вартості обраного автомобіля, широкий модельний ряд, автомобілі різних марок на будь-який смак (Opel, KIA, Chevrolet, ZAZ, Chery та інші, що представлені в мережі Корпорації «УкрАВТО»), регулярні акції та знижки для клієнтів. Для тих клієнтів, які вирішили скористатися нашими послугами повторно, діє Програма лояльності.

Всі умови програми «АвтоТак» є максимально прозорі та доступні і кожен учасник, що виконує свої зобов’язання згідно з договором, гарантовано отримує автомобіль. Зразок договору знаходиться у відкритому доступі на офіційному сайті «АвтоТак», і Ви можете ознайомитись з ним у будь-який зручний для Вас час, порадитися з близькими чи проконсультуватися зі спеціалістом, перед тим, як прийняти рішення.

Якщо у Вас виникли запитання, звертайтесь у будь-який із 55 салонів «АвтоТак», розташованих у 29 містах України, і наші спеціалісти будуть раді відповісти на них. Ознайомлюйтесь, зважуйте і втілюйте Вашу мрію в життя. А ми з задоволенням допоможемо Вам у цьому. Чекаємо на Вас!

З повагою, Регіональний директор ТОВ «АВТО ПРОСТО»

Журавльов Олег Володимирович