Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

Мрії збуваються з АВТОТАК

вересень 2015 :"Метро", "Автобазар", "Вечірні Черкаси", "Вечірня

Дуже приємно, коли дійсність виявляється кращою за власні очікування. Саме так сталося з Наталією Бурлаченко із м. Черкаси, яка стала власницею новенького ЗАЗ Сенс за програмою «АвтоТАК».
Наталія давно мріяла про власний автомобіль, але, як це часто буває, завжди знаходилися інші витрати й покупки «важливіші». І коли питання про покупку машини стало дуже гостро, Наталія дізналася про програму АвтоТак, завдяки якій з'явилася можливість здійснити свою мрію.
Ознайомившись з умовами і вирішивши, що щомісячний платіж є прийнятним для сімейного бюджету, вона уклала договір за програмою «АвтоТак» у березні 2014 року. Зараз Наталія їздить за кермом власного новенького ЗАЗ Сенс. І не може повірити, що ще рік тому автомобіль був лише мрією.
Під час вибору автомобіля в салоні «УкрАВТО» проходила акція, на автомобілі 2014 року були дуже привабливі ціни. За ціною базової моделі 2015 року випуску можна було придбати «люксову» комплектацію, вироблену на півроку раніше. В ній були присутні усі «радощі» автомобіліста, властиві легковикам середнього класу: кондиціонер, гідропідсилювач керма, центральний замок, склопідйомники, підігрів зовнішніх дзеркал, протитуманні фари. Вигода даної пропозиції була безперечною: економія становила близько 20 тисяч гривень. Рішення стало очевидним: треба брати «люкс»!
Залишок по сплаті за автомобіль Наталія вирішила сплатити достроково, авансом по два або три щомісячних платежі на місяць. Враховуючи, що на авансові платежі надається знижка 50%, Наталія сплатить за послуги компанії значно менше. Досвід Наталії Бурлаченко показує, що не варто відкладати здійснення такої заповітної мрії на невизначений час, тим більше, що її легко реалізувати з програмою «АвтоТак». Більш того, власниками новеньких автомобілів за цією програмою стали сотні українців.