Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   0 800 500 348 (безкоштовно з мобiльних та стацiонарних телефонiв в межах України)
 
 

CEE'D - від 5 535 грн/міс. RIO - від 5 439 грн/міс. Tiggo - від 4 812 грн/міс. AVEO - від 4 812 грн/міс. SPORTAGE - від 8 099 грн/міс. Niro - від 8 891 грн/міс. NIVA - від 4 791 грн/міс. R2 - від 2 782 грн/міс. EMGRAND - від 4 126 грн/міс. LARGUS - від 3 452 грн/міс. Gentra - від 3 980 грн/міс. Stonic - від 5 997 грн/міс. LADA GRANTA - від 3 033 грн/міс. LADA 4x4 - від 4 254 грн/міс. X-RAY - від 4 707 грн/міс. VESTA - від 4 498 грн/міс.

Мрії збуваються з АВТОТАК

вересень 2015 :"Метро", "Автобазар", "Вечірні Черкаси", "Вечірня

Дуже приємно, коли дійсність виявляється кращою за власні очікування. Саме так сталося з Наталією Бурлаченко із м. Черкаси, яка стала власницею новенького ЗАЗ Сенс за програмою «АвтоТАК».
Наталія давно мріяла про власний автомобіль, але, як це часто буває, завжди знаходилися інші витрати й покупки «важливіші». І коли питання про покупку машини стало дуже гостро, Наталія дізналася про програму АвтоТак, завдяки якій з'явилася можливість здійснити свою мрію.
Ознайомившись з умовами і вирішивши, що щомісячний платіж є прийнятним для сімейного бюджету, вона уклала договір за програмою «АвтоТак» у березні 2014 року. Зараз Наталія їздить за кермом власного новенького ЗАЗ Сенс. І не може повірити, що ще рік тому автомобіль був лише мрією.
Під час вибору автомобіля в салоні «УкрАВТО» проходила акція, на автомобілі 2014 року були дуже привабливі ціни. За ціною базової моделі 2015 року випуску можна було придбати «люксову» комплектацію, вироблену на півроку раніше. В ній були присутні усі «радощі» автомобіліста, властиві легковикам середнього класу: кондиціонер, гідропідсилювач керма, центральний замок, склопідйомники, підігрів зовнішніх дзеркал, протитуманні фари. Вигода даної пропозиції була безперечною: економія становила близько 20 тисяч гривень. Рішення стало очевидним: треба брати «люкс»!
Залишок по сплаті за автомобіль Наталія вирішила сплатити достроково, авансом по два або три щомісячних платежі на місяць. Враховуючи, що на авансові платежі надається знижка 50%, Наталія сплатить за послуги компанії значно менше. Досвід Наталії Бурлаченко показує, що не варто відкладати здійснення такої заповітної мрії на невизначений час, тим більше, що її легко реалізувати з програмою «АвтоТак». Більш того, власниками новеньких автомобілів за цією програмою стали сотні українців.