Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

За кермом без кредитних зобов'язань

жовтень 2010:Кіровоградська обл. «21 канал» Луганськая обл. «Луганская правда» Львівська обл. «Высокий замок» Миколаївська обл. «Южная правда» Одеська обл. «Вечерняя Одесса» Полтавська обл. «Полтавська газета

"Просвітлення" на авторинку вже почали підтверджувати багато автоділерів, поступово збільшуючи кількість проданих машин. Впродовж двох останніх кварталів було зафіксовано ріст реалізації легкових автомобілів. Аналітики, ще на початку року пророкуючи найпохмуріші перспективи авторинку, зараз роблять більш радісні прогнози. Позитивним змінам посприяло автокредитування, що ожило. Проте досягти докризових показників як фінансовим установам, так і автосалонам, все ще не вдається. І, судячи з усього, цього року навряд чи вдасться.

Позбавлений усілякої підтримки з боку держави ринок встиг сильно постраждати в кризові часи. Здешевлюючи вартість автокредитів на декілька пунктів, банки не змінюють важкі умови до позичальників. Серед інших, продовжують вимагати наявність "білих" прибутків, що втричі покривають щомісячний платіж по кредиту. Чи багато хто із звичайних громадян нашої країни сьогодні може похвалитися такими розмірами заробітної плати? При детальнішому розгляді і лізингові програми, і умови автокредитування під 0% річних не такі вже прості. А пільгові кредити умовчують розмір прихованих переплат. Звичайно, деяку вигоду мають покупці, здатні заплатити відразу 30-50% від вартості автомобіля. Але дозволити собі це можуть лише досить заможні люди. Ще одна ремарка: акційні програми діють тільки на певну марку авто. Отже, і вибір покупця істотно обмежений. Ось і виходить, що якими б принадними не були пропозиції фінансових установ, для бюджету простої людини вони залишаються непосильними.

В умовах, коли придбати автомобіль "і хочеться і колеться", на допомогу все частіше приходять альтернативні способи. Зокрема, не з чуток, а на ділі знайома десяткам тисяч українців система "придбання в групах", представлена "АВТО ПРОСТО" під ТМ "АвтоТак". Допомагаючи придбати автомобіль практично будь-якому охочому, компанія істотно підіймає тонус життєдіяльності вітчизняного автомобільного ринку. Кількість автомобілістів, що скористалися програмою придбання в групах, - більше 38 000. Їх число зростає завдяки доступності самих умов придбання. Виплата вартості авто здійснюється невеликими щомісячними платежами людей, об'єднаних оператором в групи, і переплата досить таки скромна.

Як показують останні статистичні дані, одними з незмінних лідерів продажу в Україні продовжують залишатися моделі марки "ВАЗ". При купівлі в групах легендарна "LADA" може обійтися майбутньому автовласникові від 468 гривень 37 коп. на місяць, включаючи оплату автомобіля, страховку і ціну послуг компанії-адміністратора. При цьому плата за послуги, які пов'язані зі вступом в програму, складе 3,6% від вартості автомобіля. Щоб оформити угоду досить надати паспорт або документ, який його замінює.

Програма у рамках угоди припускає можливість вибору: яку суму платити в місяць і впродовж якого часу виплачувати автомобіль. Терміни отримання машини клієнт теж планує сам, залежно від того, які щомісячні платежі він здійснює. Іншими словами: плати скільки можеш, отримуй машину, коли захочеш. Найбільша автомобільна компанія країни "УкрАВТО", за підтримки якої працює АвтоТак, надає широкий ряд популярних серед автолюбителів марок - KIA, Chevrolet, ЗАЗ, LADA, Chery, JAC, TATA та ін..

Така програма може зацікавити також тих, у кого вже є автомобіль: кожен автовласник розуміє, що було б добре з часом машину поміняти на нову. Будучи учасником цієї програми ви їздите на своїй машині і виплачуєте щомісячно невеликі платежі за майбутній новий автомобіль. А коли ви розумієте, що вже виникла необхідність пересісти із старої машини на нову - у вас вже є готове рішення.

Ситуація, що змінюється на краще, на автомобільному ринку країни, безумовно, радує і надихає. Експерти прогнозують подальше незначне зниження ставок з автокредитування до кінця року. Ринок почне "дихати". Але навіть при наступному пом'якшенні деяких банківських умов, через ціну кредитів, автомобілі залишатимуться розкішшю для дуже широкого кола українців. А це означає, що програми придбання в групах можуть бути дуже корисною альтернативою навіть для тих, хто взагалі втратив будь-яку надію на придбання автомобіля. Адже вигода і економія при такому способі купівлі очевидна. Чому б не сісти за кермо без кредитних зобов'язань?!

Володимир  Бузницький

 

| | More