АвтоТак - єдина компанія з ліцензією на придбання авто у групах! 
Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook   Aвтотак на Twitter  Aвтотак на Twitter   0 800 500 348 (безкоштовно з мобiльних та стацiонарних телефонiв в межах України)
 
 

Sens - від 2 381 грн/міс. CEE'D - від 6 174 грн/міс. RIO - від 4 787 грн/міс. Tiggo - від 4 622 грн/міс. Cruze - від 5 338 грн/міс. AVEO - від 4 867 грн/міс. SPORTAGE - від 7 231 грн/міс. ASTRA J - від 6 031 грн/міс. TRACKER - від 6 268 грн/міс. KIA Niro - від 8 521 грн/міс.

Понад 36100 українців стали автовласниками завдяки програмам придбання автомобілів у групах

"09", Світловодськ Кіровоградської обл.; "Закарпаття-Інформ", м.Ужгород; "Нова Тернопільська газета", м.Тернопіль; "Деснянська правда"; "Купець Полісся", м. Житомир; "Вечірні Черкаси", м. Черкаси, "Газета по-українськи", м.Полтава; "Нова

Компанія "АВТО ПРОСТО" - найбільший в Україні оператор придбання автомобілів у групах, створений за участю корпорації "УкрАВТО" та який представляє на вітчизняному ринку ТМ "АвтоТак" - зафіксувала показник 36106 автомобілів, виданих через спеціальні програми придбання автомобілів у групах.

Цей показник ілюструє головну тенденцію, выдзначену експертами за підсумками продажів автомобілів у 2009 році, - традиційні схеми придбання автомобілів (кредит або за готівку) продовжують зазнавати безпрецедентне падіння продажів. У той же час альтернативні способи купівлі виявляються все більш актуальними для українського споживача, який шукає доступний спосіб придбання нового авто.

Досвід інших країн, де придбання в групах існуэ вже понад 40 років, дає усі підстави вважати, що в Україні частка нових автомобілів, які купуються у такий спосіб, збереже стійку тенденцію до зростання упродовж усього 2010 року.

Торговельна марка "АвтоТак" з'явилася на автомобільному ринку України 1 серпня 2009 року.

Програма "АвтоТак" є найбільш доступним для вітчизняного споживача способом придбання автомобілів, який полягає у виплаті вартості авто невеликими щомісячними платежами.

Програма "АвтоТак" представлена в дилерській мережі корпорації "УкрАВТО" і в торговельних центрах по усій Україні. Торговельна мережа налічує 188 салонів в 88 містах країни.| | More