Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.


Акція "Разом з Авто ГБО або реєстрація у МРЕВ"
Період  дії  акці  з 1 жовтня 2011 року по 30 листопада 2011 року включно

                       ГБО на АВТО
   Реєстрація АВТО у МРЕВ


Акція діє ТІЛЬКИ для клієнтів АвтоТак, які уклали договори в період дії акції.   Надається право отримати одну з нижчезазначених спеціальних пропозицій від ТОВ «АВТО ПРОСТО» за вибором Учасника:
 
   1. Право на одержання газо-балонного обладнання (ГБО) на автомобіль у подарунок* при отриманні Автомобіля, наданого за умовами системи «АвтоТак», викладеними в Угоді. За умовами акції придбання та встановлення ГБО здійснюється виключно у офіційних сервісних центрах АТ «УкрАВТО». Вартість ГБО не може перевищувати 4% (чотири відсотки) від ціни Автомобіля, зазначеного в Додатку №1 до Угоди, яка діяла на день його отримання. В разі, якщо вартість придбання та встановлення ГБО виявиться меншою, ніж 4% від Ціни автомобіля, різниця не відшкодовується Учаснику.

   2. Право отримати відшкодування коштів**, витрачених на реєстрацію в МРЕВ Автомобіля, наданого за умовами системи «АвтоТак», викладеними в Угоді. Відшкодування коштів буде здійснюватися на підставі копій та/або оригіналів документів, які підтверджують сплату відповідних платежів при реєстрації Автомобіля в органах МРЕВ. Сума коштів, що відшкодовується, не може перевищувати 4% (чотири відсотки) від ціни Автомобіля, зазначеного в Додатку №1 до Угоди, яка діяла на день його отримання. Податки сплачуються Учасником за рахунок коштів, що відшкодовуються, тобто сума відшкодування зменшується на розмір податку згідно з нормами чинного податкового законодавства України. В разі, якщо розмір відшкодування виявиться меншим, ніж 4% від Ціни автомобіля, різниця не відшкодовується Учаснику. Відшкодування коштів здійснюється виключно у безготівковій формі згідно з банківськими реквізитами Учасника.
  ПЛАКАТ
Автотак акція 
  ВАУЧЕР
Автотак акція

Автотак акція


Право за цим Ваучером поширюється тільки на тих Учасників системи «АвтоТак», які підписали Угоди в період
з 01 жовтня 2011 р. до 30 листопада 2011 р. включно.
Дійсним  вважається тільки один ваучер на кожну підписану Угоду.

Щасливої дороги та можливості насолоджуватися додатковими перевагами у власному Автомобілі!

Придбання у групах
1* Мінімальний щомісячний внесок за автомобіль «Chery QQ» складає 590,16 грн., розрахований згідно з ціною,
встановленою Постачальником станом на 01.11.2011 р., що включає в себе оплату  автомобіля, страховий платіж та вартість послуг.

2* Акція від АвтоТак триває з 01 жовтня 2011 р. до 30 листопада 2011 р. включно та передбачає ОДИН із подарунків за вибором Учасника:

3* Одержання газо-балонного обладнання (ГБО) на автомобіль означає його придбання за 1 грн. Вартість ГБО не може перевищувати
4% від ціни Автомобіля, зазначеного в Додатку №1 до Угоди, яка діяла на день його отримання.

4* Реєстрація Авто у МРЕВ означає відшкодування витрачених коштів на реєстрацію Автомобіля, отриманого за системою «АвтоТак»,
в органах МРЕВ. Сума коштів, що відшкодовується, не може перевищувати 4% від ціни Автомобіля, зазначеного в Додатку №1 до Угоди,
яка діяла на день його отримання. Усі податки згідно із законодавством України сплачує Учасник.

Подробиці в салонах АвтоТак.  Угоди на умовах акції укладаються в усіх салонах АвтоТак.
Детальні умови акції та адреси салонів можна дізнатися на сайті: www.autotak.com.ua


    


| | More