Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

УМОВИ АКЦІЇ НА БЕРЕЗНЬ-ТРАВЕНЬ 2018

Для клієнтів, які укладають договір в період із 01 березня 2018 року по 31 травня 2018 року включно надається право на отримання спеціальної пропозиції* від ТОВ «АВТО ПРОСТО» після одержання Автомобіля, наданого за умовами системи «АвтоТак» (далі Автомобіль):

*Під спеціальною пропозицією мається на увазі, відшкодування коштів, витрачених Учасником на придбання додаткового обладнання та аксесуарів для автомобіля, отриманого за умовами системи «АвтоТак». Розмір коштів, що відшкодовується не може перевищувати суми 2 (двох) Періодичних платежів за автомобіль, зазначений в Додатку №1 до Договору про адміністрування, розрахованих на день надання Права на отримання Автомобіля. В разі, якщо вартість придбаного додаткового обладнання та аксесуарів для автомобіля виявиться більшою або меншою, ніж 2 (два) Періодичних платежі за Автомобіль, різниця не підлягає поверненню/ відшкодуванню Учаснику.

Відшкодування коштів здійснюється шляхом зарахування авансових внесків на Графік внесків згідно з Договором про адміністрування. Відшкодування коштів здійснюється на підставі оригіналів документів, передбачених законодавством, які підтверджують сплату вартості додаткового обладнання та аксесуарів для авто. Податки підлягають сплаті Учасником за рахунок коштів, що відшкодовуються, тобто сума відшкодування зменшується на розмір податку згідно з нормами чинного податкового законодавства України.

Отримання однієї зі спеціальних пропозицій згідно з умовами акції здійснюється після отримання АВТО ПРОСТО письмового звернення від Учасника системи, яке подається в строк, який не перевищує 2 (двох) календарних місяців після отримання Автомобіля за системою «АвтоТак» разом з оригіналами документів, що підтверджують сплату вартості додаткового обладнання та аксесуарів для авто та за умови належного виконання платіжних зобов’язань за Договором про адміністрування. В разі прострочення виконання платіжних зобов’язань Учасником або після спливу вказаного строку письмові звернення про отримання спеціальної пропозиції згідно з умовами акції не приймаються та відшкодування коштів на умовах спеціальної пропозиції не здійснюється.

Право скористатися умовами акції, викладеними вище, поширюється тільки на тих Учасників системи «АвтоТак», які підписали Договір про адміністрування в період з 01 березня 2018 р. по 31 травня 2018 р. включно. Дійсним вважається тільки один ваучер на кожний підписаний Договір про адміністрування. Детальні умови акції та подробиці можна дізнатися в салонах АвтоТак та/або на сайті: www.autotak.com.ua. Зображення автомобіля та подарунків наведено для ілюстрації та може відрізнятися від наявних у продажу у Постачальника.

**Приклад розрахунку двох періодичних платежів за автомобіль KIA «Niro» (5573,88грн*2=11147,76 грн), розрахованих згідно з ціною, встановленою Постачальником станом на 27.04.2018 р.

Винагорода за послуги Товариства з включення Договору до системи АвтоТак та формування групи – 4,8% з ПДВ від ціни авто, Винагорода за послуги Товариства з передачі авто – 3,6% з ПДВ від ціни авто.

ТОВ «АВТО ПРОСТО», безстрокова ліцензія від 15.09.2015 р., видана Нацкомфінпослуг