Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

Експерт: українці пересядуть на "Жигулі"

17.02.2011

У лютому випустили останню "Славуту". Вчора її продали на аукціоні. На сайті "Укравто" вже немає даних про цю модель ЗАЗу.

"Цих машин ви вже не знайдете у жодному автосалоні нашої мережі. "Славути" швидко розбирали, тому не лишилось навіть тогорічних", - сказав продавець одного з найбільших автосалонів України "Автоцентру на столичному" Олександр Качур.

"Славути" випускали у різних комплектаціях. Були автомобілі із двигуном обсягом 1,2 л на 62 к.с. та обсягом 1,3 на 66 к.с. Також можна було замовити "Славуту" у виконанні "Люкс". Такі окомплектовувались іншою панеллю приладів, тахометром, центральним замком та іншими дверними картами.

"Це був не просто автомобіль. "Славута" була найдоступнішим автомобілем на нашому ринку, у базовій комплектації вона коштувала 38 тисяч гривень", - розповів директор компанії "Авто-консалтинг" Олег Оменицький.

За його словами, потенційні покупці "Славути" купуватимуть російські "Жигулі".

"За ціною ВАЗ-2107 близький до "Славути", вартість обслуговування також приблизно однакова. Однак "Жигулі" коштують 50 тисяч гривень, а не 39 чи 40. До того ж цей ВАЗ має задній привід. Тому можна сказати, що відтепер поріг ціни на нові бюджетні передньопривідні автомобілі збільшено у кілька раз. Автолюбителям, що прагнуть купити нову машину, тепер необхідно мати більше 50, а то й 60 тисяч гривень", - зазначив Оменицький.

Директор компанії "Авто-консалтинг" вважає, що на розробці українських автомобілів поставлено крапку. Ера виробництва легковиків вітчизняної розробки завершена.

"Розробка нового автомобіля коштує мільярди доларів. Автозаз уже не зможе створити із чистого аркуша нову модель. У майбутньому будуть машини спільної розробки ЗАЗ й іноземних компаній. Можливо, ЗАЗ робитиме комплектуючі до якихось глобальних моделей. Але 100-відсоткового українського автомобіля, як наприклад, "Славута" ми, на жаль, вже більше ніколи не побачимо", - наголосив Оменицький.

Нагадаємо, що схожим шляхом розвитку автомобілебудування пішли Польща, Румунія, Чехія та Росія. У цих державах, окрім Росії, не залишилося автомобіля 100% власного виробництва та розробки.

По матеріалах Gazeta UA| | More